Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jövőre végig fent maradnak a...

Jövőre végig fent maradnak a korlátozások?

Figyelt kérdés
Akkor jövőre is korlátozások közepette kell élnünk?
2020. dec. 25. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

[link]


"Bill Gates szerint a következő világjárvány nagy valószínűséggel 10-15 éven belül fog beköszönteni, de fel kell készülnünk arra, hogy ez akár 3 éven belül bekövetkezik."


Véleménye szerint 2021-2022 korlátozásokról fog szólni. És ha vége jön a következő pár éven belül.

2020. dec. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem igen, fogják húzni még egy ideig, amég csak lehet sz*patnak mindenkit.
2020. dec. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem fogják kinyitni az iskolákat sem? Mert már nagyon szeretnék menni vissza normálisan tanulni. Nem úgy mint a legtöbb diák.
2020. dec. 25. 19:59
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Január 11-én ki fognak nyitni a középiskolák, ezzel van tele a net. Nem olvasol? Nem mintha indokolt lenne, de járhatsz iskolába. A teljes korlátozásokat, pl. maszkhordás szerintem évekig nem fogják feloldani.
2020. dec. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És miért baj az, hogy én vissza szeretnék menni?
2020. dec. 25. 20:09
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem baj. Csak nem véletlenül vezették be. A járvány még mindig tombol, és az iskola egy potenciális veszélyforrás a tanároknak, szülőknek. Szerintem az általános iskolákat is inkább be kéne zárni. Tudom, le fogtok pontozni. Nem kell megmagyarázni, hogy az iskolában nem lehet semmit elkapni, mert a lányom iskolájában kb. a tanárok 90 %-a beteg, és nagyon sok szülőnek is hazavitték. Decemberben napi 1 óra ha meg volt tartva, mert nem volt tanár. Ennél már a távoktatás is jobb lett volna, akkor legalább nem betegednek le a tanárok.
2020. dec. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Januárban szerintem visszaállunk a szeptemberi korlátozásokra. Aztán márciustól kb a nyárira. Nyáron pedig menni fog az élet normálisan.
2020. dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig amíg az emberek meg nem unják ezt a bohóckodást.Onnantól kezdve majd magasról tesznek az összes korlátozásra.
2020. dec. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Már most is magasról tesznek rá. Senki nem veszi komolyan.
2020. dec. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!