Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz az oltási könyvel,...

Egyetértesz az oltási könyvel, meg az elektronikus rendszerről?

Figyelt kérdés

Kérhetik a bulihelyeken, repülőtereken, éttermekben, strandokon, munkahelyen...


🐶🐴


2020. dec. 26. 10:07
A kérdező szavazást indított:
Nem
Igen
33 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Úgyis csip lesz belőle, ez a felvezető állpot... Okafogyott a kérdés
2020. dec. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Hagy kérjék csak, majd megmondom, hogy nincs.

Amikor meg már csőd közeli állapotba kerülnek az ilyen faxxságok miatt onnantól többé úgyse fogják kérni.

2020. dec. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1


Sajnos ezt már pár éve tudom...

2020. dec. 26. 10:50
 4/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
42%
Csipet oltással :) Ha ennyire ügyesek az ellenségeid, akkor az a csip már rég benned van, úgy, hogy mégcsak nem is tudsz róla :)
2020. dec. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4


Béci sok ész neked se jutott.


Az #1 nem az mondta, hogy ez a chip lesz, hanem ez csak a szoktatás..

2020. dec. 26. 11:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mások szerint ez is összeesküvés elmélet volt és lám beigazolódott. Csak nem értem mi értelme enne. Ha lenne 20 millió vakcina itthon akkor lenne értelme mert mindenki beoltatja magát. De 20 millió vakcina 5 év alatt nem fog érkezni...tök értelmetlen. Korlátozzák majd a szabadságod, de nem lesz oltás...
2020. dec. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Igen, egyrészt ha nem lesz beoltatva a megfelelő %, akkor marad ez az egész balhé. El kell érni, hogy az emberek "kötelezőnek" érezzék a dolgot. A Pfizer vakcináját adassák be, az megbízhatónak tűnik és kész. Egy halom oltást kapunk életünk során, nem gondolom hogy olyat engedélyeznének világszerte, aminek káros hatásai lennének. Szkeptikusoknak mondanám, minden gyógyszeren rajta van, hogy 100 / 1 betegnél ezt meg azt okozhat.
2020. dec. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7: csakhogy a pfizer vakcinából nem fog annyi érkezni. Az eü és a bátor fideszes politikusok +kapnak belőle, mindenki más az oroszt és a kínait.
2020. dec. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Fog elég érkezni, nem kell fosni. Most az első adag jött meg, a többi majd 2021-ben.
2020. dec. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
13%
#5: azért annak örülök, hogy több, mint beléd :) Én sem azt mondtam, hogy most. Hiszen már rég benned van :) A legjobb példa vagy rá.
2020. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!