Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért célja a kormánynak az...

Miért célja a kormánynak az emberek testi és lelki egészségének a tönkretétele?

Figyelt kérdés

Novemberben a tél kezdetén bezárták az összes sportlétesítmény, ahol télen lehet mozogni.

Azóta a legtöbb ismerősöm több kilót hízott, én még kijárok futni, de így hóesésben, fagytól fájó ízületekkel egyre kevésbé járható ez a dolog.

Angliában, ahol csúcsra járatják a rettegést is lehet edzőtermbe járni, de itt nem.


2020. dec. 27. 12:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
40%
Gondolom te vagy az az arc, aki pont este nyolc után akart futni eddig is.
2020. dec. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
22%
Öszintén szólva aki nem tud edzöterem nélkül mozogni, azzal komoly bajok vannak, aki szerint télen nem lehet sportolni (akár a szabadban is), azzal szintén. Aki meg csak azért, mert nem kell munkába járnia, elkezd zabálni, nem csinálni semmit, csak ülni a gép elött és lehízni, az nem azért lesz ilyen, mert bezárták a termeket!
2020. dec. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 mindentudó99 ***** válasza:
33%
Te eszed azt ha annyit hìztál. Melkesleg tegnaptól van először hideg. 3 órahosszája esik a hó. Holnaptól ismét melegszik. Felesleges itt a műbalhé. Hogy mi mit eszünk karácsonykor azzal te ne törődj nem a te dolgod. Birkapörköltet reggeliztem. Ebédig 8 rafaelló golyót már megettem. Ebéd rántott csirke. Vacsora meg szalonnás tojás lesz. Édesség meg egyfolytában. Karácsonykor ex van. Kit érdekel. Mondok rosszabbat még piázok is
2020. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Alex Fly ***** válasza:
33%
Ha szerinted a mozgás = edzóterem, akkor veled van a gond. De ha méis ennyire egy biten tudsz csak gondolkodni, akkor - legalábbis nálunk - szinte minden második parkban vannak gyurmagépek, ahol bohóckodhatsz; azokat nem lehet bezárni. Vagy megoldod a mozgást másképp...
2020. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem is röhej, hogy az egészség megőrzés jegyében bezáratják az edzőtermeket, amikor is a rendszeres sportnál jobban semmi segíti az immunműködést, a hirtelen abbahagyása az egyik legnagyobb csapás az egészségre, már pedig most sokan erre kényszerülünk. Úgyhogy ezt köszönjük szépen...


Én is azt mondom, hogy maradjon otthon, aki fél/veszélyeztetettnek érzi magát, de nehogy már a többségnek kelljen igazodni a kisebbséghez! Nem ez a sok barom korlátozás lenne a megoldás, hanem az egészséges életmód társadalmi szinten.

2020. dec. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
38%

Ahha...

MI halmozzuk az "életmódbetegségeket",meg sz* kaját zabálunk...

MÉGIS A TE ismerőseid híztak több kilót,mert nem "tudnak" edzeni!!!

Jajj de szánalmas izomparaszt lehetsz kérdező!!!

:)

2020. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
46%
Otthon is lehet eddzeni. Vegyél kézi súlyzót. Rengeteg mindent lehet vele csinálni. :)
2020. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 mindentudó99 ***** válasza:
59%
Különben is kérdező otthoni edzőterem manapság alap dolog. Te se vihetted sokra ha neked nincs.
2020. dec. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!