Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért célja a kormánynak az...

Miért célja a kormánynak az emberek testi és lelki egészségének a tönkretétele?

Figyelt kérdés

Novemberben a tél kezdetén bezárták az összes sportlétesítmény, ahol télen lehet mozogni.

Azóta a legtöbb ismerősöm több kilót hízott, én még kijárok futni, de így hóesésben, fagytól fájó ízületekkel egyre kevésbé járható ez a dolog.

Angliában, ahol csúcsra járatják a rettegést is lehet edzőtermbe járni, de itt nem.


2020. dec. 27. 12:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Lajos, neked ez a legnagyobb bajod?
2020. dec. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%

Sok ember egészségét a COVID teszi tönkre, otthon is lehet edzeni. Pár kiló felszedésétől nem lesz bajod, viszont a vírusban sokan belehalnak vagy hosszútávú szövödményeket kapnak.


Vajon mi a fontosabb?


Otthon tudsz edzeni meg a szabadban is futni.

2020. dec. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Egy olyan vírus esetén, ami elvileg a következőkre leginkább veszélyes:

- elhízottak

- szív- érrendszeri betegségben szenvedők

- légzőszervi betegségben szenvedők


Komoly problémának látom, hogy meggátolják az ezek elleni hatékony védekezést.

Úgy, hogy a csoportos órák kivételével az edzőtermekben a távolságtartás is biztosított.


Plusz ahogyan a mondás tartja ép testben ép lélek, most mind a kettőt támadják egyszerre.

2020. dec. 27. 12:37
 4/18 anonim ***** válasza:
58%

Ha otthon maradsz, nem terjeszted a vírusokat, ami segíthet más emberek egészségének a megőrzésében.

Tavasszal is nagyon ment ez a "Maradjotthon" kampány, azóta már inkább lazított a kormány, de ez mindig vitatott lesz, hogy az állam, a társadalom hogyan kezelje az ilyen helyzeteket. Egyéni, társadalmi, kormányzati ambíciózusságban is nagy különbségek lehetnek, lásd például Svédország és Kína járványhelyzet kezelése közti különbségeket.

2020. dec. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%

"Azóta a legtöbb ismerősöm több kilót hízott, én még kijárok futni, de így hóesésben, fagytól fájó ízületekkel egyre kevésbé járható ez a dolog."


Hetek óta ma volt először országos fagy, hó pedig a most kezdődött télen még nem is esett... Egyebekben nem hiszem el, hogy ha Te tényleg ilyen sportember vagy ilyen szinten tönkrementél volna, ha megfelelő ruházattal rendelkezel abban, hogy a szabadban kell edzened az 5-10 fokban, ami az elmúlt hetekben jellemző volt.

2020. dec. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Maradjon otthon az, akire veszélyes a vírus. Egyedül edzeni jártam el, 2 hónapja kb sehol nem voltam. Tőlem le is fertőzhetnek, most talán még lábon kihordanám. Influenza szezonban sem zárják be a termeket, ezek egészségmegőrzési központok, amiknek a segítségével az immunrendszered erősítheted, nagyobb hasznuk van, mint a kórházaknak, ahova meghalni járnak az emberek.
2020. dec. 27. 12:43
 7/18 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem a nyitásig gyúrjál rá a gondolkodóképességedre, mert nagyon legyöngült, haldoklik.
2020. dec. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%
Na egy ujabb edzoterem bu*i aki itt ajvekol. Hallod tesa, toljal be par toltott kaposztat meg makos bejglit es nyugodjal meg szepen.
2020. dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%

Ez,a stratégiai propaganda hatása.


Jellemző pontok:

a) Az ellenzék,saját vezetőibe, politikusaik képességébe,

jóhiszeműségébe vetett hitét meg kell ingatni.

b) a bevételeiket,az ellenzék esetleges gazdasági erejét csökkenteni kell. Az ellenzéki célcsoportot el kell szegényíteni.

c) Súrlódásokat és érdekkonfliktusokat kell a társadalomban előállítani.

d) A stratégiai propaganda utolsó szakaszában azon kell fáradozni, hogy az ellenzéki csoportnak új,értelmetlen politikai viselkedést tulajdonítsanak.


(NEM én találom ki ezeket.Politikai stratégiák egyike)

Volt/van egy jól fizetett stratégája a Fidesznek.

2020. dec. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A válaszaitok alapján értem, hogy miért itt hal meg az egyik legtöbb ember a vírustól. Halmozzátok az életmódbetegségeket, és eszitek a szar kaját tonna számra.
2020. dec. 27. 12:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!