Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy van az, hogy Dobrev nem...

Hogy van az, hogy Dobrev nem fél a vitától Magyar viszont igen?

Figyelt kérdés
Dobrev bárhova készséggel elmegy vitázni, akár a Partizánba hívják, akár az Rtl-be, de a köztévébe is, ahol nyilván utálják, mégis bevállalja. Magyar mégis mitől fél? Dobrevnek is ugyanannyi esélye van az arcvesztésre, mégis beleáll. Engem nagyon érdekelne MP politikája részletekbe menően egy vita keretében. Ütköztetni a nézeteket, érvelni, ellenérvelni stb.
máj. 12. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Dobrev bármennyire is ellenszenves nekem, azért már egy tapasztalt politikus. Magyar Péter viszont egyáltalán nem politikus, inkább egy celeb. Valós tudása kevés van, sokszor önmagának is ellentmond, elveszik az Orbán beszédek tartalmában és rengetegszer próbálja egyszerre azt mondani amit Orbánék is mondanak, meg pont az ellenkezőjét is. Egy vitában nem hiszem, hogy jól tudna szerepelni és ezt ő is tudja.

Amúgy nem kötelező vitázni. A jelölteknek joga nemet mondani rá vagy elkerülni. A szavazók meg eldöntik, hogy nekik ez elfogadható-e vagy így inkább nem szavaznak rá.

máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem fél, egy jogászt, diplomatát vitától félteni, olyan mint Leon Faith színésznőt félteni egy gang-bangtól.
máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#2 Ha idézel, akkor idézz pontosan.


"Ügyvédet perrel, szépasszonyt kemény szerszámmal megijeszteni nem lehet." (Torgyán József)

máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
MP nemfél semmilyen vitától! De arra ügyel hogy egyenlő esélye vitázon egyforma időt kapjon a megszólalásra és hogy minden leoltott M1 néző hallja amit mond ezért fő műsoridőben fog vitázni. Ez teljesen érthető hiszen azorbán TV nagy hír hamissító gyár, hamar elferditenék kiforgatnák azt amit mond? ezt akarja megakadájozni MP.
máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#3 Az is jó.
máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Magyar Péter az elmúlt évek legnagyobb taktikusa, nagyon okos emberről beszélünk. Ahogy mondja, tégláról téglára, ő pontosan ezt teszi. Nincs elhamarkodott, fölösleges döntése, szépen taktikázik. Szerintem ha megnézzük a fidesznek, a tiszának, és a DK-nak is lehet vesztenivalója, főleg a fidesznek. Magyar Péter nagyon jól beszél, egyre jobban, Dobrev olyan mintha 5 évesekhez beszélne, Deutsch-ot nem tudom. Magyar pontosan tudja, hogy nem szabad csak úgy besétálni a medve barlangjába, az hogy behívták őket egy dolog, de hogy utána milyen összevágott anyagok lesznek, hogyan zajlik a vita stb, azt nem tudni.

Szerintem nem fél a vitától, csak taktikázik, azt akarja hogy ő jöjjön ki a végén a legjobban, nem engedhet meg magának hibát. Így is magasan Magyar jöhet ki a legjobban a vitából egyébként.

máj. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Jól mondod és még annyit a 19:34-es írásomhoz hogy élő adásban fog vitázni pont azért hogy azorbán TV netudja a beszédét megvágni és meghamissítani.
máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Amit Magyar kér, az teljesen logikus. Rtl, partizán, stb ezeket azok nézik akik elfogadják. Nem őket kell egy jó vitában meggyőzni. Olyan helyen, olyan időben, élőben, ahol országosan látható, látják, hallják például a fidesz szavazók is.
máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8-asnak teljesen igaza van!!
máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 DK-s ***** válasza:
32%
Szerintem Magyar pont azért fél mert jogász, és tudja hogy olyan álláspontot kellene védenie, ami eleve bukásra ítélt.
máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!