Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavaznál egy Dobrev Klára...

Szavaznál egy Dobrev Klára által vezetett ellenzéki összefogás listára?

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 14:25
A kérdező szavazást indított:
MSZP-s vagyok és szívesen szavaznék egy általa vezetett listára.
MSZP-s vagyok és inkább nem szavaznék ha ő vezetné a listát.
Jobbikos vagyok és szívesen szavaznék egy általa vezetett listára.
Jobbikos vagyok és inkább nem szavaznék ha ő vezetné a listát.
Momentumos vagyok és szívesen szavaznék egy általa vezetett listára.
Momentumos vagyok és inkább nem szavaznék ha ő vezetné a listát.
LMP-s vagyok és szívesen szavaznék egy általa vezetett listára.
LMP-ss vagyok és inkább nem szavaznék ha ő vezetné a listát.
Ha Jézus vezetné az ellenzéki összefogást akkor se szavaznék rájuk.
46 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem … nálam nem nyero a dobrev-gyurcsany familia.
2020. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%

Én alapvetően rendkívül korrupt vagyok, egy ötezresért az ördögöt is megraknám hátulról, de az, hogy a moslékkoalícióra szavazzak, már sok lenne. Még milliárdokért se!


Azért ha belegondolsz, iszonyat macera lenne utána menekülni az országból, kényszerből egy teljesen új élethez, kultúrához hozzászokni, és távolról reménykedni, hogy kevés a 4 év ahhoz, hogy Miki Egér Kínát varázsoljon az országból.


Tán még egy atomháború is jobb reményekkel kecsegtetne.

2020. dec. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
18%

Igen, szívesen szavaznék.

Egyébként tesú, legközelebb a vacak gagyi szavazásodat úgy írd ki, hogy egy igen és egy nem lehetőség legyen. Úgy jobban látnád, a fideszes gyökerek milyen kevesen vannak errefelé.

2020. dec. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

Jóságos Isten!

Ha ezek visszajöhetnének, egy hónap alatt padlóra küldenék az országot.

Meg lehet nézni, mit művelnek az önkormányzatoknál: már nem talicskával, hanem dózerrel tolják ki a pénzt, eladják az önkormányzati ingatlanvagyont, adót emelnek, emelik a gyermekétkeztetés árát, egekig emelték a saját fizet ésüket, szétverik a hajléktalan segítő rendszert, kiszervezik az önkormányzati vállalatokat (Karácsony csomagban akarja eladni a fővársi vállalatokat).


Elena Dobrev és Nicolai Gyurcsány olyan nyomort, országfosztást hajtana végre, ami a 2. világháború óta még nem volt. Ízelítőt kaptunk 2010-ig belőlük.


Más programotok nincs, csak annyi, hogy "csak Orbán és a Fideszt nem".

Az ország építésére, a gazdaság pörgetésére, a magyar gazdák és a magyar vállalkozók támogatására, külföldi kereskedelmi lehetőséghez juttatására, családtámogatásra, oktatás és diáktámogatásra, a nyugdíjak emelésére, vásárlóértékének megőrzésére stb., stb. semmiféle programotok nincs.

Szakembereitek sincsenek, mert nincs rá szükségetek, ugyanis nem fenntartani, építeni, hanem rombolni és kifosztani akartok. Megint.

2020. dec. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%

Gyurcsányék egyetlen egy szociális, családvédő, családsegítő, gazdaságot felpörgető, a járvány alatt a kis-és középvállalkozásokat segítő törvényt nem támogattak. Folyamatosan meg akarják akasztani a járvány ellen i védekezést.

.

Gyurcsánytól, Dobrevtől nem hallasz tőlük mást, mint hogy Európai Egyesült Államokat akarnak..

Nem hallasz mást a lopott zsidó villában lakó gazembertő, aki jelképes 1.-Ft-okért "privatizálta" az állami vagyont, és 50 milliós vissza nem fizetendő hitelt síbolt neki az anyósa, mint hogy " a kormány, a Fidesz lop" stb. Miközben 2010 -ig nem is titkoltan, szabályosan szétlopták az országot. Csontig kifosztottk az MNB-ot, az aranykészletet is! Gigahiteleket vettek fel, melyeket szintén kisíboltak.

.

Csak figyeld, hogy 2019 október 14. óta semmit nem csinálnak,

felduzzasztották a létszámot, megemelték a fizetéseket, széthordták az önkormányzatoknál felhalmozott milliárdokat.

.

Az az érdekük, hogy az egészségügy bedőljön, az ország gazdaságilag, pénzügyileg bedőljön és puccsaal hatalomra kerülve tálcán kínálják fel Magyarországot az Európai Egyesült Államoknak.

.

Nyugat-Európában tervezett, profin szervezett népirtás folyik.

Az őshonos európaiakat lecserélik a közel-keleti és afrikai

civilizálatlan százmilliós tömegekre. Azért, mert így az elhagyott

kontinenst szabadon kizsigerelhetik minden természeti kincsétől.

És azért, mert a nemzetekből primitív massza lesz, nem lesz identitásuk.

Amit ők nem tudnak elvégezni, azt az iszlámmal végeztetik el.

.

Figyeld meg: Franciaországban és Németországban egyenként több ezer templomot gyújtottak fel, de az államuk több ezret ledózeroltatott.

Viszont gőzerővel építik a helyükbe a mecseteket. Üldözik a keresztényeket, zsidókat, a fehéreket, a nőket, gyerekeket. Azok, akik most a genderideológiai élharcosai, akik azt a beteges életformát élik, az elsők között lesznek áldozatok.

.


Ha ez a balliberális proli csőcselék megint hatalomra jut, akkor az országnak, NEKTEK IS!, vége!

2020. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%
Szavaznék,mert a fidesznél a legpocsékabb összefogás is jobb.Aztán ha mégsem akkor '26-ban átgondolom,de a fideszt ke kell jövőre váltani.
2020. dec. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%
Ha csak ennyi az ára a Fidesz eltakarításának akkor szavaznék rájuk.
2020. dec. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Soha.
2020. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

#5

Minden egyes szavaddal mélységesen egyetértek!

2020. dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%

És mi van akkor ha DK-s vagyok? XD


Mert az vagyok.

2020. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!