Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tagadja sok ellenzéki,...

Miért tagadja sok ellenzéki, hogy Gyurcsány Ferenc vezeti az ellenzéket? Persze lehet tagadni, de Gyurcsány Ferenc gründolja a legerősebb ellenzéki pártot és erre nem lehet azt mondani, hogy ő csak úgy ártatlanul ott van.

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Te magad írod. Gyurcsány nem vezeti az ellenzéket, hanem csak a legerősebb ellenzéki pártot. Közismert ellenzéki tény, hogy az ellenzéki oldal teljesen demokratikus és minden konszenzusos úton kerül majd elfogadásra, semmit nem fog jelenteni, hogy Gyurcsány a legerősebb ellenzéki párt vezetője, ugyanakkora szava lesz, mint a Párbeszéd vezetőjének, bárki is legyen az. Ezt már többször leírták itt a GYK-n, tehát tény!
2020. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem ezt a logikát, de ez alapján akkor nem is a Fidesz hozza meg a kormányzati döntések többségét hanem a KDNP?
2020. dec. 27. 17:35
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
A Fidesz diktatórikus párt a döntéseket Orbán Viktor hozza meg egyszemélyben, ez is közismert ellenzéki tény, ezért mindenért Ő a felelős!
2020. dec. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Gy.F. nem vezeti az ellenzéket,de miután jelentős közszereplő, magatartása nagyobb mértékben befolyásolja a többi ellenzéki vezetőt, mint azok őt.

#1 "Ezt már többször leírták itt a GYK-n, tehát tény!" Tehát amit leírnak a GYK-n az tény. Ha azt írom, hogy én vagyok a világ legszebb nője, akkor én leszek? Ha igen, írjátok le, mert máshogy nincs rá esélyem!

2020. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

# 4:


Hasznosnak jeleztem a válaszod. Ha eléred a 100%-ot, akkor Te vagy a világ legszebb nője a Gyakori Kérdések alternatív valóságában, míg mást meg nem szavazunk. :D

2020. dec. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Azért, mert ha a DK csak a második legerősebb párt lenne az ellenzékben, az összefogásban akkor is Gyurcsány lenne a vezér a fideszes narratíva szerint.


Mert csak ez létezik számotokra, a fideszes narratíva. Ez nem arról szól a marketing csapatban, hogy melyik párt hogyan is áll, hanem hogy hol van Gyurcsány, mert Gyurcsányozni kell, ha épp nem a migránsok, vagy Soros a téma.

2020. dec. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Gyurcsány fóbia
2020. dec. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!