Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az oltás biztonságos,...

Ha az oltás biztonságos, minden oké vele és tényleg minket akarnak védeni vele, akkor miért nem kommunikálják?

Figyelt kérdés

Semmilyen releváns információt nem osztanak meg. Nincs felvilágosítás, a gyártó sem kommunikálja hogy hogyan működik az oltás, miért jó ez nekünk, a vírusról sincs semmilyen megbízható állítás. Mindennek mondták már az ellenkezőjét is: véd, nem véd, ujrafertőz, nem fertőz újra, cseppfertőz, aeroszolosan terjed stb.


Miért nincs tiszta és átlátható kommunikáció? Csak ködösítés. A konteókat sem cáfolja se a gyártó, se az állam, se senki. Pedig alap lenne. "Figyeljetek, ez az állítás. Ez nem igaz, mert ez és ez a valóságban így és így működik." Ezt soha nem olvastam még sehol.


2020. dec. 28. 12:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%
Izé...öö.... A Great reset megcsinálása fontosabb a hatalomnak.
2020. dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%

Azt neked is pontosan értened kell,az átlag magyar polgár hihetetlenül együgyű ostoba. Nem beszél nyelveket, nem néz mást, mint amit eléje tesznek. Többnyire 1-2 mondatos ostoba lózungok ezek.

Ettől függetlenül nem kell, hogy egyetmet végezz, ha a világban kíváncsi vagy arra, az adott vakcina mire képes. Milyen célt tűztek ki, azt hogyan mérték és milyen következtetésre jutottak.

Azért nem linkelek ilyen oldalakat, mert ha nem találtad meg, valószínűleg úgysem fogod elolvasni.

Ezek publikus szakcikkek, statisztikával, grafikonnal, miegymással.

De alapvetően hülye embereknek ezt ugyan miért mondanák. Ehelyett megmarad az egyszerű kommunikáció. Aminek a magyar kormány részéről egyetlen célja van: a saját osotba szavazóinak lenyugtatása.

2020. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
23%
11: akkor nyalogassál villamos és busz kapaszkodókat.
2020. dec. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%
Megcsinálom teljesen nyugodtan.
2020. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
63%

Engem mondjuk rohadtul nem érdekel az oltás.


Van Pfizer és AstraZeneca részvényem is, tehát nem lehetek vírustagadó, de azok után, hogy ma kiderült, hogy fertőzni ugyanúgy tudsz, csak a tüneteid lesznek enyhébbek, hát tutira nem fogom magamnak beadatni egyiket sem.


Az összes ismerősöm megúszta szaglásvesztéssel nagyon max 1 délutáni hőemelkedéssel, ennél tünetmentesebb nehezen lehetnék.


Plusz simán lehet, hogy alapból immunis vagyok a COVID-ra, mert idén is ugyanúgy éltem, mint tavaly, amennyire a korlátozások engedték (bulizni jártam, külföldre utaztam nyáron többször is, esküvőkön/legénybúcsúkon voltam, edzeni jártam (amíg lehetett), napi szinten BKK-ztam, a maszkozást ahol lehet kerülöm, éttermeztem, kávézóztam napi szinten, mégsem sikerült antitest teszttel igazoltan sem megfertőződni.

2020. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%

Mi az, hogy nem kommunikálja? Tele van az internet a kommunikálásval. Ha a Pfizer honlapját nem találod meg, vagy a két korábbi hozzászóló által is linkelt tájékoztatót, akkor nem másban kell keresni a hibát. Vagy úgy gondoltad, hogy a postaládádba dobják be a tájékoztatót?

Komolyan azt várod, hogy minden konteót megosszon az állam vagy a gyártó és egyenként cáfolja meg, hogy "Hülye vagy, nem akar billgécc mikrocsipet ültetni beléd" vagy "Ki az aki elhiszi, hogy az egész világot meg akarják fertőzni az oltás ürügyén valami titkos szerrel, kivéve a politikusokat". 1 hónap nem lenne elég az összes idétlen unatkozó konteójának a megcáfolására.

2020. dec. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
54%
A nyilvanvalo hazudozas es a vita teljes elfolytasa csak fokozza a bizalmatlansagot. Egy biztonsagos dologgal kapcsolatosan nem ilyen sunyin kellene az embereket tajekoztatni. Es ami a legnyilvanvalobb ugye, aki a vilagon a legjobban kell ismerje a termeket pont az ker mentesseget minden felelosseg alol? De biztonsagos es megbizhato is ugyanakkor? O jaj!
2020. dec. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Ollókezű Edward ***** válasza:
36%
Már megint azzal jöttök, hogy egy év alatt dobták össze az oltást. Ez egész egyszerűen nem igaz. A SARS és MERS járvány után is voltak kutatások, csak mivel nem tértek vissza ezek a vírusok, nem vitték végig. Most ezekre a kutatásokra építve tudták egy év alatt kifejleszteni a vakcinákat. Komolyan, még egyszer meglátom ezt a fake news-t valahol, levágom a f@ßotokat!
2020. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!