Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elkezdtek oltani, mostmár...

Elkezdtek oltani, mostmár minden rendben van?

Figyelt kérdés

2020. dec. 28. 18:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Nem, mert a hülye korlátozásokkal még mindig nyomorítanak mindenkit.
2020. dec. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
Addig a 3 hétig rendben van míg nem kezd el a mutálódott vírus terjedni :D
2020. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%

Nem.


Majd akkor lesz minden rendben ha már millióban fogják mérni azoknak a számát akik megkapták a második oltást is.

Az meg még nagyon messze van.


Szerintem még a tavasz eléggé szőrös lesz. Én két megoldást látok, az év elején viszonylag szigorúan veszik a korlátozásokat és utána tavasszal valamikor mindent megszüntetnek és megpróbálunk teljesen visszaállni normálisba és addigra talán elegen lesznek beoltva meg mivel nagyon lentről indulna újra a vírus így nyárig simán kihúznánk, vagy a másik opció hogy már január 11.-én lesznek lazítások aztán megint megy majd a jojózás hogy ha túl sokan kapják el akkor megint korlátozásokat vezetnek be.

2020. dec. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Addig volt minden rendben, amíg el nem kezdték a pánikot kelteni és az első korlátozásokat bevezetni, azaz kb. február-márciusig. Amíg ezeknek nem lesz vége, addig nem is lesz minden rendben.
2020. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Mi van rendben? Nem vettem észre, hogy bármi változott volna.
2020. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%
Még ez tavaszig ki fog tartatni, sajnos nem 2 nap lesz míg a lakosságot teljesen átoltsák. Én a helyükben gondosan lépcsőről-lépcsőre, fokozatosan enyhítenék. Februárban esetleg kinyitni az iskolákat, csökkenteni a kijárási időtartamát, szabályokkal kinyitni a vendéglátóhelyeket, (22-23-ig nyitva, belterületen maszkkal, külterületen ajánlott maszkviseléssel) a tömegközlekedési eszközökön még meghagyni a maszkot, szabadtéren csak ajánlottan. Aztán március-április tájékán meglehetne szüntetni a kijárásit teljesen, a maszkot pedig CSAK a kis terjedelmű zárt tereken kötelezni, minden máshol csak ajánlani. Nyárra pedig talán már annyi ember be lenne oltva, hogy már elmúlna a közvetlen veszély, és ellehetne mindent engedni. Ha pedig ősszel jönne egy újabb hullám, már a vakcina nyújtotta lehetőséggel élve, nem kellene ilyen szigorral élni.
2020. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

Hát nem. Mert most majd jön az hogy "nem engedünk ide-oda ha nem vagy beoltva. Ez nagyon nem tetszik.

Bocs de én nem szeretnék egy Orwelli országban élni így elitélem a közvetlen és közvetett kötelezővé tételt is.


" milliókban fogják mérni azok számát akik mekapták a második oltást" nem tudom te mire gondoltál de ebben az országban 85% nem fogja beadatni úgyhogy varhatsz életed végéig.

2020. dec. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

#7

Tévedsz sajnos. Sokan felfogják venni az oltást, és semmilyen megkülönböztetés sem lesz.

2020. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
#8 azzal a semmilyen megkülönböztetésswl kicsit cisszafogottabban nyilatkoznék. A vakcina útlevél az készül már.
2020. dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
11%

#9

Nem hiszem.

2020. dec. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!