Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz mit fog tenni annak...

A Fidesz mit fog tenni annak érdekében, hogy kialakuljon a nyájimmunitás?

Figyelt kérdés

A lakosság 60%-át be kellene oltani ehhez, de ez nem fog menni. Jó, ha 30% beoltatja magát.


Mi lesz a terv?


2020. dec. 28. 22:31
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Magyarázni azt lehet, főleg úgy, ha Boldogkői lektorálta a cikket. De én biztosabb lennék akkor, ha mondjuk a beoltottakról 3 év után hiteles infókat kapnék, hogy mi lett velük.
2020. dec. 29. 00:27
 22/31 anonim ***** válasza:
#21 Legalább elolvastad végig? nem az elejét, hogy ki lektorálta, hanem a tartalmát.
2020. dec. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Beleolvastam a cikkbe, de engem ezek a magyarázatok nem győznek meg.
2020. dec. 29. 00:40
 24/31 anonim ***** válasza:
47%

"Akkor megvan Orbánék terve."


Ez nem orbánék terve, hanem a WHO-é.

2020. dec. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
77%
Senki nem fog olyan szolgáltatást igénybe venni, ami oltásigazolást kér. Ezek be is fognak csődölni. Hatalmas versenyelőnye lenne annak a cégnek pl légitársaságnak, aki oltásigatolás nélkül is fogad..
2020. dec. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Majd a kormányok előírják azoknak a légitársaságoknak is az oltásigazolást...
2020. dec. 29. 03:19
 27/31 anonim ***** válasza:
71%
Csak a puhányok oltatják magukat. Az erősnek nincs szüksége erre
2020. dec. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
41%

#23 "Beleolvastam a cikkbe, de engem ezek a magyarázatok nem győznek meg."

Aha. Szóval nem is vagy hajlandó megismerni a valóságot, az érveket, azt sem tudod mi van benne, mert nem is érdekel.

De persze neked van igazad, azt mások fogadják el.

van egy hülyeség a fejedben és még véletlenül sem vagy hajlandó arra hogy valódi tudásod legyen a véleményalkotáshoz. Innentől nincs miről beszélni veled.

2020. dec. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

"Szóval nem is vagy hajlandó megismerni a valóságot, az érveket, azt sem tudod mi van benne, mert nem is érdekel."


Persze, hogy nem érdekel. A cikk arról akar meggyőzni, hogy a fél év alatt összekotyvasztott vackot adassak be magamnak. Mivel nincsenek olyan kémiai és biológiai ismereteim, mint a tudósoknak, ezért ez az egész vallási alapon működik. Hiszek-e tudósoknak, akiket talán a kormányok kilóra megvettek, vagy nem?


Nem hiszek nekik.


Ha te úgy döntesz, hogy beadatod magadnak akkor majd 1 év múlva is írj ide, hogy makk egészséges vagy-e! Az nagyobb bizonyosság lesz nekem.

2020. dec. 29. 10:37
 30/31 anonim ***** válasza:

#29 EL SEM OLVASTAD, akkor honnan tudod hogy mi van benne?

Ez a lényeg hogy nem is nézed meg mert te már eldöntötted magadban mit hiszel és semmit nem vagy hajlandó megismerni mást.

2020. dec. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!