Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor fanok! Mit...

Orbán Viktor fanok! Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Hogy "kedves" vezérünk Putyinnal együttműködve le akarja kapcsoltatni a Facebookot az országban?


Csak arra nem gondol, hogy már mindenkinél van VPN 😂.



2020. dec. 29. 10:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként nem is lenne kár a facebookért, semmi szükség nincs rá, a sok konteós idióta teljesen tönkretette.
2020. dec. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
47%
Majd ráfogják Sorosra, hogy ő tette.
2020. dec. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
78%

[link]

Hadházy írásának egy része igaz, már máshol is megírták, de az, hogy a facebookot emiatt betiltanák, az már a saját fantazmagóriája.

Hülye lesz a kormány betiltani a facebookot, ha egyszer ott ér el rengeteg embert. Ezzel szemben az új magyar közösségi oldal csak egy kezdemény, ahol se felhasználók, se olyan funkciók nincsenek, amilyenek a facebookon már adottak (mert sok idő és befektetett munka kell, amíg egy ilyen rendszer felfejlődik). Az öncenzúrázásra pedig rá lesznek kényszerítve, mert törvény kötelezi erre az oldalakat (az oldalak felelnek a felhasználóik megnyilvánulásaiért). Ami érdekesség, hogy a fiatalok körében már nem trendi fent lenni a facebookon (a tiktok és a hasonló alternatív oldalak most a trendik), a facebook éra hanyatló ágában már borítékolható az újabb, szociális hálót építő oldalak bukása.

2020. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
82%
A konkrét cikket, videót amiben ezt állítja el tudod küldeni? Előre is köszönöm!
2020. dec. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
49%
Sok értelme nincs a fészbúknak, engem kétszer tiltottak ki. Harmadszorra már nem regisztráltam.
2020. dec. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
63%
A nyugger Orbán fanoknak tökmindegy, legtöbbjük még az internetről sem hallottak.
2020. dec. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként nem is lenne kár a facebookért, semmi szükség nincs rá, a sok konteós idióta teljesen tönkretette."


Hát én évente 1x 2x lépek fel rá, de tény az a sok szenny, idiotaság ami ott terjed fájdalmas mikor osztják h "nem fogod elhinni" feláll a hátamon a szőr a sok hülyétől. Az internet legnagyobb hátránya h a hülyeség jobban terjed rajta.

2020. dec. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
89%

Én azt nem értem, hogy hogyan lett ilyen népszerű a Hundub


Én màr 2 honapja tudok róla, mutogattam is sokembernek, de hirtelen most lett felkapott, hogy tényleg, amugy ez letezik. Lol

2020. dec. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
51%
Hadházy Ákos mint forrás? Ma a bolondok napja van? Hogy hihet valaki egy ekkora hülye baromságban? Kitalálom, a marslakók is mindjárt itt vannak. Ellenzéki minőség. Jézusom emberek...
2020. dec. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
69%
taps, taps, éjjen Orbán Viktor Nagyurunk!
2020. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!