Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fél nap után honnan tudja?

Fél nap után honnan tudja?

Figyelt kérdés

Szlávik szerint jók a tapasztalatok az oltóanyaggal kapcsolatban

Forrás: [link]



2020. dec. 29. 11:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
34%
Majd az x. ismétlő oltás után megtudjuk. Vagy 15-20 év múlva, hogy mi volt benne... Olvastam olyat, hogy az orosz vakcinában stronciumot találtak. A szputnyikot keverni akarják a Pfizer vakcinával.. A lényeg, hogy eddig még embereken nem kísérleteztek RNS vakcinával, nem tudják mi lesz a hatása később a Dns-re. Az állatok (görényen, patkányokon, egereken próbálták ki) kísérlete nem igazán volt sikeresnek mondható.. Ezzel nem győztek meg. Szép jövőt!
2020. dec. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%

#11 próbáltam jóindulatúan keresni egy igaz állítást. Egyet találtam: "olvastam ..." - igen, elhiszem, hogy olvastál. Hogy olyant-e, no az attól függ, hol.

Szlávik egyébként a nemzetközi tapasztalatokat ismertette. Szakcikkekből.

Ez egy USA ellenszer. Meglepő lenne, ha egy gyártó előbb nem a saját országában terítene. Más. Az Unió hivatalosan jelentette be még vagy két hete, hogy az Unióban (egységesen) december 27-én indul az oltás, a vakcínát az Unió rendelte és osztotta el létszámarányosan. Tehát nem szükséges találgatni, elég figyelni.

Az oltásról az egész világ megosztott, hiszen ilyen még nem volt. Kétségtelen viszont, hogy a civilizált országok között a magyar a legkevésbé tájékozott és leginkább ellenes. Nem hiszem, hogy ez kizárólag a magyar lelkületből következik. Lehet azt bőségesen befolyásolni.

2020. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
45%

Egy igaz állítást...

Honnan lehet tudni, hogy mit is okoz hosszabb távon ez a típusú oltóanyag, amikor még nem is teszteltek ilyet embereken, csak nemrég kezdték el? Ne mondjatok már butaságokat, m a Szlávik, meg a Merkely ezt meg azt mondta róla. Komolyan kísérleti patkányok akartok lenni?

2020. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
55%

Számos dolog van, amit nem tesztelnek, hanem kiszámítják. Ilyen például egy politikus, nem "kipróbáljuk", hanem kiszámítjuk. Ilyen, hogy nem ugrunk kia10. emeletről. Anélkül is tudjuk, hogy meghalnánk. És ilyen ez az oltóanyag is. Csak tudni kell, mi hogy hat, és mit tesz a hordozóanyag.

Igen, van amelyet vizsgálni kell hosszútávon. Például régen csak elölt vírusokra tudták rátenni a hatóanyagot. Ma nem így csinálják.

Amit itt tesztelni kell, az a millióból néhány ember, akik speciálisan érzékenyek - mindenre. A liszt például fontos tápanyag. Mégis vannak, akik nem ehetik. Az ilyesmit tényleg vizsgálni kell. Csakhogy ezt is előre lehet tudni, itt a konkrét embert kell vizsgálni, nem az anyagot.

2020. dec. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!