Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megérte a COVID lezárás az...

Megérte a COVID lezárás az áldozatokat?

Figyelt kérdés
[link]
2020. dec. 29. 21:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%

8-as,


A megerősített 317.571 főből, december 7-én voltak a legtöbben 674 fő lélegeztetőn, azaz 0,2%-a... azaz, ha elkapod a vírust 0,2%-os esélyed van, hogy lélegeztetőre jutsz, ezzel szemben ti mit propagáltok? Ha kimész az utcára tömeggyilkos vagy, és ha elkapod a vírust tuti lélegeztetőre kerülsz, ismétlem a fertőzöttek 0,2%-a van gépre kötve, JELENLEG... 1 ember is tragikus, hogy oda került, de az is tény, hogy idehaza Magyarországon, az orvosok vallották be, hogy 50%-os eséllyel ott halnak meg, azért mert kevés az ápoló 1 ápolóra 8-9 beteg jut, akiket forgatni kéne, gépet kezelni..stb de nem jut rá kell mennyiségű idő 1 ápolónak, a kórházi fertőzésekről már nem is beszélek...érted? De így van, toljátok, hogy aki elkapja az mindenki gépre kerül, jaaaa meg ha utcára kimegyünk, akkor ott halunk meg, hajrá.

2020. dec. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
28%

Milyen "áldozatokat"? Nem volt semmiféle lezárás, most az, hogy nem lehet kocsmába menni az a "lezárás"?

A lezárás az lett volna, ha valóban kijárási korlátozások lettek volna nem ilyen tessék-lássék korlátozásocskák.

2020. dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
49%

2.

Ma voltam a tescoban. Az utca telis tele volt a veszélyeztetett korosztály minden fajta egyedével.

Konkrétan ennyi boomert a vírus előtt sem láttam szaladgálni fel-alá (maszk nélkül, i might add).


Szóval nem, kicsit sem tűnnek indokoltnak a korlátozások, legalábbis jelenlegi formájukban, mert azok akik konkrétan bele is pusztulhatnak ebbe a betegségbe vidáman szaladgálnak (a direkt nekik létre hozott, saját sávjukon kívül) fel és alá.


A vírus, mivel úgy tűnik mégsem csak 8 kor kel fel, fertőz tovább, tehát ezekkel a lezárásokkal pusztán annyit értünk el, hogy jól tökön rúgtuk sok ember szociális életét, és sok másik megélhetését.


A lezárásosdinak akkor lehetne értelme ha tényleg minimalizálva lennének a kontaktok minden létező téren, amennyire csak lehet, és ebben az esetben is csak annyit érnének hosszú távon, hogy az EÜ kevésbé legyen leterhelt. De az EÜ vírus nélkül is gagyi.

Szóval ha én nem mehetek bulizni, tessék szépen Náncsi néninek is otthon maradni, és nézni az Izaurát.

2020. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
49%
#13! Látom te lemaradtál, hogy nincs nyugdíjasoknak elkülönített idősáv might i add
2020. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%

14.

Nincs?

Na,erről a részletről tényleg lemaradtam. Valamiért úgy emlékeztem vissza hozták.

2020. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%
15! Visszahozták, de el is törlték már három hete.
2020. dec. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
4%
És miért is,azt nem írod le.
2020. dec. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Hetes válaszadót szeretném mgnyugtatni, az eddig összeszedett 24.000 covid-halott valós szám.

Nem kell hozzá mást tenni, mint lehántani a magyar kormány adatairól a valóságot: összehasonlítani a tényleges ksh halottak számát az elmúlt évek átlagával, majd interpolálni az adatokat. Ha nem megy, szívesen segítek...

2020. dec. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
18. az miért törvényszerű, hogy más betegségben kb. annyi embernek kellene meghalnia, mint tavaly? mi az összefüggés?
2020. dec. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Főleg úgy, hogy nem látnak el rákosokat, egyéb betegeket, mert csak a covid van.
2020. dec. 30. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!