Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen érzés lehet egy gazdag...

Milyen érzés lehet egy gazdag politikus gyerekének lenni akinek soha semmit sem kell csinálni mert a szülő annyit lopott hogy tizgenerációra elég a pénz?

Figyelt kérdés
Ellenzékben és a Fideszben csak erre van példa szinte.

2020. dec. 30. 09:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Erről az a Simpson család rész jut eszembe, amikor Mr. Burns vagyona lecsökken egymilliárd dollár alá és ezért a milliárdosok átdobják a falon a milliomosok területére, ahol úgy ábrázolják az embereket, mint a nyomorult csöveseket.

https://www.youtube.com/watch?v=1GAfsRAJcoU

2020. dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen érzés lehet egy gazdag politikus gyerekének...."


Attól függ, mit tud felfogni a szülő "áldásos" tevékenységéből!

2020. dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Valószinűleg nem túl sokat
2020. dec. 30. 10:39
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja a kérdező, új nemesség van kialakulóban, vagy már ki is alakult. Lehet divatba jön újra a kutyabőr. Mi meg maradunk jobbágyok.
2020. dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
35%

Sz@r. A fél ország a születésétől utálja csak mert egy politikus gyereke.

A túl sok pénz sem jó ám annyira mert nem tanul meg bánni vele az ember.

2020. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

15-ös

Én például mesteri szinten bánok a pénzzel olyan értelemben hogy maximális hatásfokkal költök és csak tényleg arra amire szükségem van tehát kell az életemhez mindenképpen. De ez semmit sem jelent ha nem tudok eleget keresni. Ha 100 éven lenne rá akkor sem tudnám megközelíteni sem azokat akik összelopták, vagy örökölték.


De nincs van vagy 40-50 évem, ami reális hogy összedolgozok életem végéig valamit és mire már jól menne öreg leszek. Ez egy szar.


A politikus gyereke meg örült pénzszórással is gazdag marad

2020. dec. 30. 11:02
 17/27 anonim ***** válasza:
77%

Ez nagyban függ attól, hogy a szülei hogyan állnak hozzá.


Bár politikusokról nincs sok benyomásom, de több olyan gazdag szülőt ismerek, aki NEM tömi ki pénzzel a gyerekét. Azt mondja neki, hogy "maximum kölcsön adok pénzt, de a saját egzisztenciádat neked kell megteremtened".


Persze így is ezerszer jobb helyzetben vannak másoknál, hiszen az éhezés és a hajléktalanság nem fenyegeti őket, illetve olyan szemléletet és megküzdési stratégiákat kapnak a szüleiktől, amelyekkel komoly esélyekkel indulnak az életben.

2020. dec. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

"Attól függ, mit tud felfogni a szülő "áldásos" tevékenységéből!"


Nekem az a kedvencem, amikor Donathella meg Dobrev náci bűnösökről prédikál, akiket az ő nagypapájuk végzett ki az 50-es években. De tőlük kell rettegni, nemis a komcsi örökösöktől.

2020. dec. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

egyet ismertem személyesen.

ő 1 mezei drogos lett.

aztán a sokadik bedrogozott autó balesete után börtönbe került.

17 éves korától sorra kapta a jobbnál jobb autókat,amiket tönkretett.

iskolákat nem végzet és nem dolgozott sose.


a másik srác szülei nem simán politikai közszereplők voltak,hanem igazi arisztokraták.

palota,bejárónő,szolgáló személyzet.

na és a haverom volt a 25 éves srác személyi sofőrje.

egyetem után a srác kapott 100 millát,hogy beindítsa a vállalkozását,ez sok utazással járt és ehhez kellett neki 1 sofőr.

sokat beszélgetett barátommal az utak alatt.

a legjellemzőbb tulajdonsága az volt az elmondása szerint,hogy rengeteg dologban kikérte a sofőr haverom véleményét,mindig gondolkodott rajta pár napot,majd pont az ellenkezőjét tette.

minden egyes alkalommal.

2020. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

"Én például mesteri szinten bánok a pénzzel olyan értelemben hogy maximális hatásfokkal költök és csak tényleg arra amire szükségem van tehát kell az életemhez mindenképpen. De ez semmit sem jelent ha nem tudok eleget keresni. Ha 100 éven lenne rá akkor sem tudnám megközelíteni sem azokat akik összelopták, vagy örökölték."


Bocs, de te kifejezetten szarul bánsz a pénzzel, mert semmit nem fektetsz be. Az, hogy van megtakarításod az majdnem mindegy.

Nekem diploma után volt 3 milla diákhitelem. Naés? Kit érdekel? Visszahozza az árát.

10 év alatt olyan vagyont lehet építeni, ami annyi bevételt hoz, mint egy átlagember éves fizetése.

Meg persze lehet nyomorogni meg a párnába tömni az aprót, "pénzügyi nagymester".

2020. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!