Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy felmérés szerint a liberál...

Egy felmérés szerint a liberálisok 40 százaléka nem örülne ha a gyereke mellé roma ülne az iskolapadba. Migráns, zsidó, fekete ülhet csak roma nem? Hol itt a logika?

Figyelt kérdés
2020. dec. 31. 13:50
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
85%
Mert cigánnyal már találkoztak, de négerrel vagy pakival még nem, ezért azokról tényleg elhiszik, hogy különbek.
2020. dec. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
89%
Kéne egy link a felmérésről. Anélkül olyan, mintha te találtad volna ki a dolgot.
2020. dec. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ott hibázik a kérdés, hogy migránsokat és feketéket sem ültetnének a gyerekük mellé.
2020. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim válasza:
79%
Nem tudom létezik-e egyáltalán ez a bizonyos tanulmány, vagy csak provokációnak írtad ki a kérdést, de Magyarországon az emberek nagyrésze életében nem látott még migránst, ugyanis az a kormánypropaganda rèsze. A zsidókkal pedig semmi gond nincs. Az egy hit!! Miért kéne a hite miatt eltiltanom a gyerekem egy zsidó gyerektől? A romákat illetően pedig az a véleményem, hogy vannak nagyon okos, tisztességes, egyetemet végzett cigányok, akik sikeresen be is tudnak illeszkedni a társadalomba, és a világon semmi problémám nem lenne vele, ha egy ilyen gyerek mellé kerülne a gyerekem az iskolapadban. De sajnos nem ezek a romák vannak többségben, hanem azok, akik ellopják a radírt, füzetet a másiktól, büdösek. Az előítéleteknek sajnos van alapjuk. Ezeket az állapotokat pedig a nyomor szüli, ahonnan nagyon nehéz kitörniük.
2020. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
25%
10-es, az 51% kikből állt? A Fidesz, mint írtad 49 %-ot kapott, ne feledd 5% a bejutási küszöb, tehát logikád követve mégis beleszámoltad a KfK-pártot is te kis hamis?
2020. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
91%
Milyen felmérés szerint?
2020. dec. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Keresem a linket...

Annyira emlékszem hogy 2008-as felmérés, lehet egy wiki oldalon olvastam egy roma tárgykörben lent a megjegyzéseknél, valami hivatalos szervezet, talán a statisztikai hivatal végezte, indexen vagy a hvg-olvastam, a fidesz 79 az mszp szavazók 80 százaléka nem szeretné, és anonim volt a válaszadás.

2020. dec. 31. 14:22
 18/36 anonim ***** válasza:
31%
A liberalizmus gyakorlatilag a nácizmus továbbélése, csak itt a felsőbbrendűség alapja nem a rassz hanem az erkölcsi pózok. Aki ismer liberálisokat tudja hogy ezek főleg másokat mélyen lenéző nárcisztikus emberek akik éjjel nappal azt promózzák mennyivel jobbak másoknál. Ez az új übermensch kultusz, reméljük nem fog gázkamrákvan és meszesgödrökben végződni.
2020. dec. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
81%

Nekem általános iskolában volt egy ideig egy ciágny padtársam és egy ideig félcigány is. Hát barátom, az én kölkömnek ilyen biztosan nem lesz.


Üdv, egy borsodi :D

2020. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
40%

Mert ezeknek a liberálisoknak csak a pofájuk jár, amikor éles helyzetbe kerülnek, akkor csak makognak.

Volt egy videó, amin Svédországban járókelőket kérdeztek, hogy befogadna-e migránst magához. Mindegyik mondta, hogy persze, persze, akkor odahívtak egy feketét, hogy akkor itt van Ahmed, őt kéne befogadni. Egyből mindegyiknek közbejött valami, hogy most felújítás van náluk, most elutaznak, stb.

Egy névtelen felmérésen 40% el merte mondani, hogy nem akar cigány padtársat.

2020. dec. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!