Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Arra miért nem gondolnak,...

Arra miért nem gondolnak, hogy mi lesz a fiatal generációval, akiknek a fiatalságát "elveszik" a covid miatt?

Figyelt kérdés

Mindenki csak az idős, gyenge, krónikus betegek életét akarja még meghosszabbítani pár hónappal, mert hogy kb. annyit élnek még, azt is fájdalmak között.

Arra nem gondolnak, hogy mi lesz mondjuk azokkal akik most 20 évesek? Én már nem annyi vagyok, nekem volt még rendes fiatalkorom amikor kiélhettem magam. Haverok, bulik, egyetem, csajozás stb. De esküszöm most sajnálom azokat akik ennyi idősek és nem csinálhatnak semmit, nem élhetnek fiatalos életet.

Ezt miért tojja le mindenki? Valamikor ki kell élni magát az embernek, és ha ez elmarad ennek meg lesz a hatása. A mai fejlett világban egyébként is kevesen és későn vállalnak gyereket, ez még jobban meg fogja tépázni ezt.



2020. dec. 31. 15:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%

Ki hal meg attól, hogy pár ember nem akarja bezárva leélni az életét? Elárulom az ég világon senki.


Ha valaki retteg, maradjon otthon, igyon hypot, leszarom. De korlátozni a társadalom 100%-át a 10% agymosott COVID rettegő miatt, akiknek az 1%-ra sem veszélyes a vírus, teljesen nonszensz.

2020. dec. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező

MÁRCIUSBAN kezdődött nálunk az egész, nem évszázadokkal ezelőtt és ma már mennek a védőoltások.

OK, hogy egy gyereknek fél év is hosszú idő, na de ne akard bemagyarázni, hogy ennyi és vége az életednek mert ma nem tudsz menni bulizni!

2020. dec. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
46%
Ha a fiataloknak a "fiatalsága" a drogos, piás bulik megállás nélkül ott már nagy bajok vannak 😏
2020. dec. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
59%
En fiatal vagyok, nem pialok, nem drogozok, nem is jarok bulizni sem... Eddig sem ereztem ugy, hogy kimaradt volna az eletembol barmi. Maskepp erzem jol magam, de nagyresze most nem "elerheto". Nekem ez a rossz. Legalabb a fotozas (nincs kijarasi korlatozas nappal, egyelore) meg az edzes (hianyoznak a konditermi sulyok 😅) megoldhato.
2020. dec. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
65%

"Milyen 1-2 évről beszél mindenki? Ember, ez a cirkusz még vagy 5-10 évig eltart, Bill Gates is megmondta."


Gyanítom a kérdező az egész kérdést trollkodásnak szánta.

2020. dec. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Alex Fly ***** válasza:
46%
Aki mindössze 20 éves, az előtt még ott áll az egész élet, bőven lesz ideje kiszórakozni magát. Szemben azokkal, akiket elvisz a COVID - nekik már csak volt életük...
2020. dec. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
78%
Én nem rég lettem 20. De elfogadom a helyzetet és alkalmazkodok hozzá, habár nem szeretném így leélni az elvileg legszebb húszas éveimet. Beláttam azonban, hogy nem ez a generáció az egyetlen a világtörténelemben, akivel ideig- óráig kitolt a sors. Majd elmúlik, nem tart semmi sem örökké. Ilyen az élet... :)
2021. jan. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!