Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Arra miért nem gondolnak,...

Arra miért nem gondolnak, hogy mi lesz a fiatal generációval, akiknek a fiatalságát "elveszik" a covid miatt?

Figyelt kérdés

Mindenki csak az idős, gyenge, krónikus betegek életét akarja még meghosszabbítani pár hónappal, mert hogy kb. annyit élnek még, azt is fájdalmak között.

Arra nem gondolnak, hogy mi lesz mondjuk azokkal akik most 20 évesek? Én már nem annyi vagyok, nekem volt még rendes fiatalkorom amikor kiélhettem magam. Haverok, bulik, egyetem, csajozás stb. De esküszöm most sajnálom azokat akik ennyi idősek és nem csinálhatnak semmit, nem élhetnek fiatalos életet.

Ezt miért tojja le mindenki? Valamikor ki kell élni magát az embernek, és ha ez elmarad ennek meg lesz a hatása. A mai fejlett világban egyébként is kevesen és későn vállalnak gyereket, ez még jobban meg fogja tépázni ezt.



2020. dec. 31. 15:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Hát vannak időszakok amikor nem olyan jó mint előtte vagy utána. Akik a II.vh idején voltak fiatalok még rosszabb volt. Ez van. Hátha csak 1 évet vesz el az életünkből.
2020. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Nem érdekli a világ urait az öregek sorsa sem, csak erre fogják. Arra megy ki az egész vírushiszti, hogy a saját vagyonukat és hatalmukat növeljék, és a diktatúrájukat erősítsék.
2020. dec. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%

Tudod van egy olyan dolog, hogy fontossági sorrend, ez a szempont igencsak hátul van. Mondhatni huszadrangú.


"Mindenki csak az idős, gyenge, krónikus betegek életét akarja még meghosszabbítani pár hónappal, mert hogy kb. annyit élnek még, azt is fájdalmak között."


Ezt meg ne kezd el, jó?

2020. dec. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

tehat a nagyi nyugodtan meghalhat, csak te mehess vegre bulizni... en iss sajnalom, hogy korlatozasok vannak, az egyetemi csoporttarsaimat alig ismerem, de attol meg nem szarok masok egeszsegere, akik veszelyeztetettek.

19L

2020. dec. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%

Mert ez az egész hiszti régen nem az emberekről szól, hanem a diktatorikus intézkedések bevezetéséről, és a középosztály teljes elszegényítéséről.

Pont az a cél, hogy mindenkit megtörjenek, és mindenki elméje és élete fölött uralkodjanak.

2020. dec. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Nyilván nem ez a legfontosabb probléma jelenleg de de félvállról sem kéne venni az emberek pszichés állapotát. Több újság is megírta hogy kutatások szerint a covidot elkapott emberek fáradékonyak, lehangoltak lettek de ezek depressziós tüntek, nem a covidé. Nem a covidfertőzés okozza őket hanem a bezártság, a szociális kapcsolatok szétrombolása, a kilátástalanság, a média pánikkeltése, az örömforrások elvesztése, nem csoda ha belefáradnak pszichésen az emberek. Ha elhatalmasodik a depressziós, annak ugyanúgy meglesznek az áldozatai csak öngyilkosság, gyógyszertúladagolás és drogfogyasztás képében.
2020. dec. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

"Én már nem annyi vagyok, nekem volt még rendes fiatalkorom amikor kiélhettem magam. Haverok, bulik, egyetem, csajozás stb."


26 évesen annyit tudok mondani, hogyha neked ez az egy-másfél éved volt, hogy kiéld magadat, akkor valamit nagyon rosszul csináltál.

2020. dec. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
15%
A coviddal beszéld meg ezt a problémát.
2020. dec. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Milyen 1-2 évről beszél mindenki? Ember, ez a cirkusz még vagy 5-10 évig eltart, Bill Gates is megmondta.
2020. dec. 31. 16:55
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Fordítsuk meg a dolgot: hadd haljanak meg emberek többen, csak azért hogy a fiatalok mehessenek bulizni. Végülis jogos...

Azt meg felejtsük már el hogy valakinek nincs "fiatalsága" azért mert nem tud közterületen berúgni és alpári módon viselkedni. Én 24 éves vagyok, sosem voltam részeg, sosem voltam diszkóban, házibuliban meg egyéb lebujokban, aztán mégis voltam/vagyok fiatal, na erre varrj gombot! Minimum szégyen hogy 10-ből 8 embernek annyit jelent fiatalnak lenni hogy minden hétvégén mattrészeg meg a diszkó mögött hág random nőket akiket 10 perce nem is ismert. Ezen túl is van azért élet és szórakozás, csak úgy mondom.

2020. dec. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!