Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet, hogy az orosz vakcina...

Lehet, hogy az orosz vakcina igazából egy biológiai fegyver, amit maga Nostradamus is megjósolt?

Figyelt kérdés
[link]
2020. dec. 31. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Én a nyugati vakcinákról inkább el tudnám képzelni. Viszont azt nem gondoltam, hogy a 24.hu ennyire átment bulvárszennylapba.
2020. dec. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
85%
Nostradamus mindent megjósolt meg annak az ellenkezőjét is.
2020. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Biológiai fegyver ellen hatásos védelem Biri néne békanyál koktélja. Nostradamus is ajánlotta.
2020. dec. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
igen az nekem beadták azóta csak az orosz nőket kívánom
2020. dec. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Amióta beadták, elvtársnak szólítom a barátaimat, és újra akarom formálni a dicsőséges Szovjetúniót!
2020. dec. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden vakcina lehet biológiai fegyver, sőt a COVID is az lehet.
2020. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5%
Nem. A nyugati inkább.
2020. dec. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Na akkor tisztázzunk valamit: Nostradamus nem jósolt semmit.. Történettudomány rég megcáfolta.
2020. dec. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
hát én valahogy az oroszban bízom a leginkább. Putyin iszonyú erőt fektet most abba, hogy támogassa a gyerekvállalást (tisztában vagyok nagyjából az ottani családpolitikával, mert orosz a barátnőm) ezért semmi logika sem lenne most abban, hogy a vakcina hatására terméketlenné tegye a lakosságot. itt nyugaton meg már rég nem a gyerekvállalásra ösztönzik az embereket, hanem a fogyasztásra, a népességhiányt meg migránsokkal akarják megoldani. szerintem a nyugati vakcina arra is jó lehet, hogy megakadályozza az európai emberek további szaporodását. ha kötelező lesz a vakcina, (értsd oltás nélkül nem utazhatsz, nem vállalhatsz munkát bizonyos helyeken, nem mehetsz koncertre) akkor biztos, hogy az oroszt választanám.
2021. jan. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
arra is jó lehet idézőjelben. "arra is jó lehet" - azt a felsőbb célt is szolgálhatja, hogy...
2021. jan. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!