Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt már mindenki elfelejtette...

Azt már mindenki elfelejtette amikor a Szlávik azt mondta az iskolák napi 100 alatti halálozási értékkel tarthatóak biztonsággal nyitva?

Figyelt kérdés

Az régi mantra hogy a járványt nem az új fertőzöttekkel jellemezzük, hanem az elhunytak/ lélegeztetőn elvők számával.

Szlávik azt mondta még szeptemberben amikor már szintén felmerült az iskolazár, hogy nem kell iskolazár, mert az iskolák napi 100 alatti halálozással biztonsággal nyitva tarthatóak.

A napi 100 alatti halálozás jó rég nem igaz.

Ezt a megjegyzését Szláviknak már mindenki elfeledte?

Csak mert jan 11-én nyitni akarnak és nem értem, mi alapján? 100 alatt vagyunk huzamosabb ideje?

Dehogy vagyunk. Hát akkor?


2021. jan. 1. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Sajnálatos dolog, hogy vége a hereverő tanfolyamnak, és vissza kell menni tanulni az iskolába.

Törődjetek bele.

2021. jan. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"és vissza kell menni tanulni az iskolába."


Ja úgy február közepe tájékán talán igen.

És ne hidd hogy ezt a diákok sajnálják leginkább....

2021. jan. 1. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtam, hogy jövőbe látsz.

És de, a diákok sajnálják leginkább.

2021. jan. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Nem tudtam, hogy jövőbe látsz."


nem kell ehhez a jövőbe látni, csak körbe kell nézni. akinek csöpp agya van tudja látja már most is.

2021. jan. 1. 16:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy nem a „legalább csöpp agyúak” véleménye alapján fog bármi is történni...
2021. jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor nem érted én mint írtam. Magyarul van, nem bonyolult mégse érted....


Ez már a te bizonyítványod.

2021. jan. 1. 16:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Tényként írsz olyan dolgokat, amiknek semmi alapja nincs.

Ez nem az én bizonyítványom, hanem a tiéd...

Legkésőbb január 8-án fog kiderülni, hogy kinyitnak-e az iskolák, addig minden csak spekuláció.

2021. jan. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!