Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nálunk is voltak sérülések,...

Nálunk is voltak sérülések, halálesetek a petárdázás, tüzijáték következtében?

Figyelt kérdés

Ilyenek: [link]

Valamint nálunk miért nem voltak ilyenek:

[link]

[link]

Az erős diktatúra, rendőrségtől rezeltek be az emberek, vagy netán túl puha a rendőrség, a diktatúra, a besúgói rendszer, egyszerűen félrenéztek? Vagy nálunk a hülye agyatlan magyart sikeresen beetették a vírusrettegéssel, vagy pont, hogy a magyarok bölcsen komolyan veszik a korlátozásokat? Persze olvastam, hogy vagy 100-an voltak detoxban, meg sok kijárási korlátozásszegés volt, szóval lehet, hogy csak origo-s propaganda.



2021. jan. 1. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Minden évbe van ilyen. De mostmár minden haláleset vagy sérülés szenzáció. Szánalmas a média.
2021. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Természetesen, csak nálunk több.
2021. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Mi hiányzik? A letépett kéz petárda miatt? Vagy az a sok elveszett kutya, amelyiket elütötték?
2021. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Kis faluban èlek. Egy takony gyerek azzal szórakozott már december elejèn, hogy autók alá dobta a petàrdàt. Mikor az enyém alá dobta, közöltem vele remélem megsérül a kicsi a keze annyira hogy elmenjen a kedve. Szilveszter éjjel a kezèben robbant. Megvan minden ujja de műteni kellett, és rendőrségi ügye lett. Valahogy nem sajnàlom.
2021. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindenki rendelte a tűzijátékot, petárdát az egész országban. A legtöbben az internetről vették meg a maradék ha volt szakbolt a közelében ott vehette meg. Az hogy kimenjenek személyesen érte külföldre ritka lehetett. Konténeres árusítás meg nem volt. A schengeni övezetben vagyunk ahol csomagellenőrzés nincsen. Minden féle petárdát és tűzijátékok aki akart vagy akar most is külföldről megrendelt, rendel és házhoz hozták, hozzák neki az év bármely napján. Az internetes vásárlás a leg biztonságosabb ha valaki petárdát vagy tűzijátékot vesz mert pontosan tudja hogy mit fog kapni. Ha valaki személyesen veszi meg nem tudja pontosan mit kap. Interneten meg mindenről van videó. Pontosan utána lehet nézni hogy az adott termék hogy fog működni. Nem lehet a vevőre silány pirotechnikai terméket sem rásózni úgy mint személyes vásárlásnál. Illegális termékeket most a vírus végett jóval többen vásároltak mint egyébként máskor. Törvényileg hogy az emberek azt szerezzenek be amit akarnak nem tudják érvényesíteni. A felhasználás ellen még úgy sem tudnak tenni szinte semmit. Az nem vesz vagy vett aki nem akar, választék és beszerzési lehetőség dögivel van egész évben. A karosszékből nem kell kikelni hogy valaki megvegye, és házhoz is hozzák.
2021. jan. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Jake Paul ***** válasza:
100%
4 az ilyen patkány meg is érdemli hogy leszáljon a keze én se dobtam soha senki elé meg kocsi alá petárdát nem arra való én saját szórakozásomra használtam mindig.
2021. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!