Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A koronavirus 2021ben is...

A koronavirus 2021ben is végig kísér minket?

Figyelt kérdés

2021. jan. 1. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Igen.
2021. jan. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 árokpart ***** válasza:
90%
Ha ekkora mértékben nem is mint amilyen a 2020-as év volt, de teljes egészében még nem szabadulunk meg tőle. Úgy értsd, hogy pl. tavasszal, nyáron már nem lesz rendkívüli jogrend, nem lesz kijárási tilalom, rendezvényeket is lehet szerintem szervezni, de üzletekben, kórházakban és egyéb zártabb helyeken a maszkot még biztosan hordani kell. Külföldi utazást nyárnál előbb szerintem nem érdemes tervezni.
2021. jan. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Kettes a jövőből jössz, hogy ennyire biztosan tudsz mindent?


Kérdésre válasz: igen

2021. jan. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nyárra megint elmegy nyaralni a vírus :D


Most még tavasszal jól kitombolja magát, lesznek is szigorítások ezrével aztán június 1-re eltűnik mert kezdődik a labdarúgó EB amit nem hagyhatunk ki mert ez Orbán legnagyobb flexe.


Aztán ha szerencsénk van a vírus megijed majd attól, hogy a tvben meglátja milyen sokan regisztráltak oltásra és vissza se tér többet. Ha nincs szerencsénk akkor ősszel kezdődik megint minden előről.

2021. jan. 2. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű.
2021. jan. 2. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
A koronavírus nem, de az ürügyén bevezetett diktatúra igen. Sőt, addig nem fognak feloldani semmit, amíg fel nem lázadunk.
2021. jan. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a beltéri maszkviselést fogják még nagyon sokára eltörölni, de a szabadtérit remélem hamar, mert borzalmasan gyűlölöm, nem is mozgok már olyan kerületekben, ahol kint is hordani kel. :(
2021. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

Szabadtéri maszkviselés?

Jesszusom, eszembe se volt, hogy ilyen is van, pedig nálunk is kötelező.

2021. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy tényleg igaz, hogy egyre kevesebben hordják a maszkot az utcán? Én nem tudom megítélni, mert ahol lakom, szerencsére nem kell hordani, de olvastam valahol.
2021. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Igen, igaz, Nyíregyházán lakom, csak elvétve hordják.

Én is csak az államon hordom és ha rendőrt látok akkor gyorsan feltolom vagy előveszek egy zsebkendőt mintha orrom fújnám.

2021. jan. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!