Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A covid védőoltás után lefogja...

A covid védőoltás után lefogja tagadni a kormány a fertőzőttségi számokat?

Figyelt kérdés

Ha most januárban megtörténik a tömeges oltás akkor az fél évig fog védettséget nyújtani vagy Júliusig Augusztusig védetek lesznek az emberek és vissza esik a fertőzöttség.


De 2021 őszén ismét lesz majd harmadik hullám és akkor már kevesebben fogják beoltatni magukat ezért elképzelhető hogy ismét napi ezer kétezer fertőzött lesz ,de akkor a kormány hogyan fog reagálni?


Mit fog csinálni még lesznek maszk viselési szabályok és ugyanígy élünk mint most vagy pedig letagadják a fertőzötteket a statisztikát és nem mondják be a médiába azt hogy napi ezer kétezer fertőzött van?



2021. jan. 1. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ha most januárban megtörténik a tömeges oltás"


Amilyen mennyiségben érkezik a vakcina, nem fog megtörténni a tömeges oltás.

2021. jan. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Lehet nem is lesz oltás. [link]
2021. jan. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

#2 Jól mondja a faszi

2022-ben rá szavazok az fix. Nem ezért, már korábban is szimpatikus benyomást keltett de ezzel végleg eldöntöttem.


Amúgy a kérdésre válaszolva nem lesz itt még Márciusban sem tömeges oltás de még az április is képlékeny.

2021. jan. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

A negyedik hullám lesz a legdurvább, amikor az "én bármit megtehetek, mert be vagyok oltva mentalitás" terjeszti majd a vírust (nyilván nem mindenki lesz ilyen, de sokan), miután elveszett a védettségük. Az a hullám viszont valószínűleg olyan pusztító lesz, hogy utána a járvány magától elhal.


Optimista forgatókönyv: már a második hullám is olyan durva volt, hogy nincs hova terjedjen a vírus, csak a kevés teszt miatt nem vettük észre.


De az biztos, hogy kozmetikázni fogják a számokat, szerintem már most elkezdték. (Sok hülye szerintem azt is elhiszi, hogy ma meg tegnap az oltás miatt gyógyultak fel annyian.)

2021. jan. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
60%
Nem hiszem hogy kötelezővé lehet tenni ezt bármilyen formában. Max sok ember azért fogja beoltani magát mert szeretnének külfödre, fesztiválra vagy egyéb helyekre menni.
2021. jan. 20. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!