Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért éri meg miniszterelnökne...

Miért éri meg miniszterelnöknek lenni?

Figyelt kérdés

Ha valaki egy országot vezet bárhol a világban, attól kezdve nincs magánélete.

A boltba nem tud lemenni egyedül ha 1 kiló kenyeret kell vennie, mert mindig rettegnie kell mikor üti le valaki.

Ha szórakozni szeretne menni azt is csak a testőrei társaságában teheti.

Ha kiszeretne ülni a kertjébe sörözni egyet, akkor úgy kell megoldania, hogy senki se lásson be az udvarra, mert valaki bedob egy téglát.

Oké, jó pénzt lehet vele kaszálni, de én akkor se vállalnám be.



2021. jan. 3. 06:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem éri meg.Királynak sem érte meg anno.De az ilyen személyeket az élteti hogy hatalmuk van,ha ez megvan akkor másra már nem is vágynak olyan nagyon.
2021. jan. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
71%

Én lennék de csak azért hogy széttrollkodjam az egész pozíciót.

Az általad felvételt dolgok engem is zavarnának de pl elit nyaralóhelyekre nem vágyom és semmi elit dologra, de már csak azért is megérné mert mindennap megtrollkodhatnám a közéletet.


A pénz része kevésbé vonz, főleg ha nem tisztességes úton van az a pénz. Én rábézni sem tudnék olyan pénzre amit úgy szereztek mint ahogy a kormány teszi most, lopás nélkül meg nem akkora aranybánya az az állás.

2021. jan. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem a miniszerelnököket nem a pénz motiválja.


Egy miniszterelnöknek tényleg sokat kell keresnie (erre a lefizethetetlenségük miatt van szükség), de más munkával, és kevesebb stresszel több pénzt lehet fölhalmozni.

2021. jan. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Lassuk be azert eleg meno lehet egy orszag vezetojenek lenni ... mondjuk nekem soha nem voltak ilyen iranyu torekveseim, de azert elismerem, hogy szep teljesitmeny. Mindenkibol nem lesz miniszterelnok ... foleg nem tizenevekig. Biztos nem hulye ez a mostani ... hogy is hivjak aki mostanaban a miniszterelnok? :)
2021. jan. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
78%

Miért éri meg miniszterelnöknek lenni?


Jol nez ki az oneletrajzodban :)))

2021. jan. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
68%

Viktornak maga a játszma is fontos, hogy taktikázhat más országokkal, kicselezhet más vezetőket, és nem utolsósorban, hogy nevet szerez magának a világban, még ha a notórius viselkedésével is. Beszélnek róla, cikkeket írnak, ez egohizlaló hatású azoknak, akik erre vágynak.


Ő láthatóan sokkal többre vágyna, Európa vezetője szeretne lenni pl., de Mo. kis pont ahhoz, hogy érdemi hatást gyakoroljon, kivéve ha megakaszthat folyamatokat, ezért hát ezt teszi, mivel másra nincs ráhatása, nem bánja, ha nem pozitív kontextusban emlegetik, neki csak az kell, hogy beszéljenek róla.

2021. jan. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
17%

"Ő még akkor is az emberek elé mert állni mikor miniszterelnök volt, le is köpték."

Te 10 éves vagy, vagy ennyire sötét?

2021. jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
57%

"Miért éri meg miniszterelnöknek lenni?"


Azt nem tudni, csak azt, hogy miért éri meg a vejének és a csókosainak lenni!

2021. jan. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
63%
Lehet lopni
2021. jan. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
58%
Büntetlenül lophatsz
2021. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!