Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha tényleg rendkivül halálos...

Ha tényleg rendkivül halálos és veszélyes a koronavirus(korlátozások) hogy lehet az hogy a 'frontvonalban' levö egészségügyi dolgozók fele sem kéri az oltàst?

Figyelt kérdés
Mindig arra hivatkoztak a rettegök 'százezrek lennének lélegeztetön' ha nem lenne korlátozás meghogy ha egészségügyi dolgozó lennék nem kételkednék. Erre meg kiderül még ök sem kérnek oltásból. Ha ez komoly dolog lenne nem kellene gyözködni az embereket, mert még maguk az orvosok sem érzékelik vagy veszik komolyan

2021. jan. 3. 07:34
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
54%
Te vagy a, Gődény?
2021. jan. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
67%

“A Semmelweis Egyetemen az orvosok mintegy 95 százaléka elfogadja az oltást és a szakdolgozók nagy része is szeretné beoltatni magát”

[link]

2021. jan. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:

2-es

Ha a gyártó tájékoztatása szerint lehet és van mellékhatása és máshol akik megkapták említenek is ilyet akkor ugyan miként lehetséges hogy a magyaroknál nem jelentkezik? Ugyanazzal a vakcinával oltanak?

Mert a linked alapján senki semmilyen mellékhatást nem tapasztalt pedig külföldi adatok mást mondanak

Így eleve hiteltelen az egész

2021. jan. 3. 07:57
 4/53 anonim ***** válasza:
43%
Merkely , ha nyíltan nem is, de burkoltan kötelezi a beosztottait az oltásra és mondja a propagandáját. Tény, hogy az orvosok többsége nem akarja az oltást.Az országban több felé van orvos, mentős, ápoló rokonom.
2021. jan. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 Molyember ***** válasza:
70%

Kérdező, szerinted:

- nincs vírus

- van vírus, de veszélytelen

- az oltással meg akarnak ölni.

Ebből következik, hogy:

- nem érted a válaszokat ebben a kérdésben,

vagy

- megérted, de képtelen vagy elfogadni.

Na, szerinted van értelme naponta több kérdést kiírni ezzel kapcsolatban? (Tudom, tudom, most regisztráltál, ez az első kérdésed, stb.)

Akármennyire is vergődsz, a jelen helyzet az, hogy 10.000 ember halt meg nálunk a covid miatt, és a korlátozások mindaddig megmaradnak, amíg megfelelő mennyiségű embert be nem oltanak. Ha sok hozzád hasonló, ilyen-olyan cikkekből "tájékozódó" embert állítasz magad mellé, akkor nő az esélye, hogy vagy te is be leszel oltva, hiába félsz a szuritól, vagy 2021-ben is ülhetsz otthon. Ha el akarod kerülni az oltást, és a korlátozásokat se kedveled, akkor a legjobb taktika, ha csendben maradsz, és hagyod, hogy a "sok hülye" beoltassa magát. Így a legrosszabb esetben is csak te halsz meg, de az élet visszatér a régi kerékvágásba.

Ha nem érted a fentieket, szólj, leírom lassabban.

2021. jan. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
63%

Először én is ódzkodtam, de már rengeteg embert beoltottak a világon.

Holnap jelentkezem oltásért, most már alig várom, hogy megkapjam!

Biztos nem én vagyok az egyetlen, akinek változott a hozzáállása...

Egy orvostanhallgató

2021. jan. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
66%

"Ha nem érted a fentieket, szólj, leírom lassabban."

:DD

2021. jan. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
40%
Mert már régen elkapták a vírust úgyhogy semmi szükségük rá.
2021. jan. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
45%

Bezzeg Izraelben már egymillió embert beoltottak!

Hiába, azok ott semmit sem tudnak.

2021. jan. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
35%

Eddig se akartam magam Beoltatni. Most gondolom még magam.

Tv-t már x éve nem nézek de mostanában netes híreket is nagyon válogatva olvasom mert nem érdekel a vakcinapropaganda.


Merkelynél azért ilyenek a számok mert gondolj bele tök gáz lenne ha az egyik legnagyobb fejes körül dolgozók se akarnák, így ott biztosan van burkolt kötelezővé tétel.

2021. jan. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!