Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha tényleg rendkivül halálos...

Ha tényleg rendkivül halálos és veszélyes a koronavirus(korlátozások) hogy lehet az hogy a 'frontvonalban' levö egészségügyi dolgozók fele sem kéri az oltàst?

Figyelt kérdés
Mindig arra hivatkoztak a rettegök 'százezrek lennének lélegeztetön' ha nem lenne korlátozás meghogy ha egészségügyi dolgozó lennék nem kételkednék. Erre meg kiderül még ök sem kérnek oltásból. Ha ez komoly dolog lenne nem kellene gyözködni az embereket, mert még maguk az orvosok sem érzékelik vagy veszik komolyan

2021. jan. 3. 07:34
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
17%
Aki kéri az oltást azt is becsülettel kell eltemetni.
2021. jan. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
73%

#41 Most komolyan azt hiszed, hogy engedélyeznek és beadnak több millió embernek egy oltást, ami miatt meghalnak??? Oké, hogy ellenérzéseid vannak, de miért kell ilyen butaságokat mondani?

Gondolom a témában amúgy nem vagy jártas.

2021. jan. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
81%
Nagy sajnos a sötétség.
2021. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
34%
Terjünk erre vissza ha lesz valodi megbihato forras.
2021. jan. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
77%
Orvos vagyok, beadatom. Orvos ismerőseim 90 százaléka beadatja. A nővérek meg nem értenek jobban az ilyesmihez, mint egy laikus.
2021. jan. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
96%

37! Hidd el inkább hazudnám magam makk egészséges programozó matematikusnak vagy valami fömérnöknek. Jobban is fizetne és akkor a covidot se kaptam volna el munka közben.


Üdv a 34. Választ írô


Ui.: a karanténnak holnap vége aztán kell csináltassak kèt PCR tesztet 48 óra különbséggel és ha mindkettö negatív csak akkor mehetek vissza dolgozni ezt mind megúsztam volna ha lett volna oltás már egy hónapja

2021. jan. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
95%

Orvos vagyok, beoltattam magam, ahogy a kollégáim 90%-a is. A kivételek is csak azért nem, mert az egyik lombik programra megy, és a tájékoztató szerint utána 2 hónapig nem javasolt a teherbe esés, a többi azért nem, mert 3 hónapon belül átesett rajta és így a jelenlegi magyar szabály szerint nem oltható. De ők is mondták, hogy amint letelik, oltatnak. Sőt, mivel tagja vagyok orvosi fórumoknak, látok egyet s mást. Sokan pl. Kifejezetten fel vannak háborodva, hogy nem kaphatják meg azért, mert átestek, holott a leírásban ilyen nem szerepel, ez csak ilyen magyar dolog.

De egy rakás máshol dolgozó évfolyamtarsam is posztolja, hogy beoltotta magát.

2021. jan. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
100%
A 130 ezer dolgozóból már vagy 90 ezer beoltatta magát :D
2021. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
100%
Na igen. Az egészségügyi dolgozók közül is, meg a többiek közül is sokan meggondolják még magukat a következő hetekben, hónapokban akkor is, ha eleinte még vacilláltak. Az, hogy valaki nem akar(t) az elsők között lenni, még nem jelenti azt, hogy később sem kéri majd az oltást.
2021. jan. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
0%
Tesznek róla a feletteseik, hogy meggondolják magukat.
2021. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!