Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik elutasítják a covid...

Akik elutasítják a covid oltást, azok mire számítanak?

Figyelt kérdés

Megértem, ha valaki fél tőle, de azoknak van jobb ötletük? Életünk végéig maradjanak a korlátozások? Amíg el nem múlik a járvány, addig úgysem fogják megszüntetni a korlátozásokat. Mire mindenki átesik rajta, addigra viszont megint kezdődne az egész elölről a megszűnő immunitás miatt.

Miben reménykednek ezek az emberek?



2021. jan. 4. 01:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/117 anonim ***** válasza:
44%
Biztos nem oltatom be magam.Elterjesztették a virust csak hogy legyen profit.Időben lehetett volna cselekedni nem tették.Kina is hónapokig hazudozott.Ezek után higyjem el hogy nem szándékos?
2021. jan. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/117 anonim ***** válasza:
66%
Én elitasítom. Béremelésre. Minden januárban szoktam kapni.
2021. jan. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/117 A kérdező kommentje:

#1: Értem az aggodalmadat, de ettől még mindez csak spekuláció, nem tudjuk, hogy így volt-e.

De tegyük fel, hogy igen és pl Kína szándékosan hozta létre a vírust. Mindez mit számít már a védekezés szempontjából? Azért ne védekezzünk, mert szándékos volt a támadás?

2021. jan. 4. 01:23
 4/117 anonim ***** válasza:
68%
Sőt megmondom őszintén, idén extra béremelésre számítok.
2021. jan. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/117 anonim ***** válasza:
68%
Kína hozta létre a vírust? Ha már gyártotok konteot, legalább olyan országról akinek tényleg köze volt hozzá!
2021. jan. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/117 anonim ***** válasza:
57%

Van Magyarországon 300 ezer nyilvántartott ember, aki már átesett a járványon, és legalább 10-szer annyian estek át a járványon, mint amennyit nyilvántartunk.


Tehát egyébként is véget érne a járvány, mert közel van a nyájimmunitás küszöbe. Ha nem lettek volna korlátozások, akkor úgy ment volna rajtunk át a vírus, hogy csak elkönyveltük volna egy újabb influenzaszezonnak.


Tehát a korlátozás is baromság, és az oltás is. Hihetetlen, hogy ezt még mindig nem tudod felfogni.

2021. jan. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/117 anonim ***** válasza:
67%
Ha korlátozás nem lenne nem is vennél észre semmit. Ha lekapcsolnák a tvt meg a netet rögtön nem lenne semmilyen járvány.
2021. jan. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/117 anonim ***** válasza:
30%
Arra, hogy a sok birka beoltatja magát és végre vége lesz már ennek a mű-hisztériának. Amúgy is őrületesen pusztító világjarvany volt.
2021. jan. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/117 A kérdező kommentje:

#5: Én nem gyártok semmit, csak próbálom azok szemszögéből is megérteni, akik ebben hisznek.


#6: Nem olvastad végig a kérdést? Már leírtam, hogy hiába fertőződik meg mindenki, ha (jelenlegi tudásunk szerint) előbb-utóbb elmúlik az immunitás és kezdődik minden elölről.

Nem gondolom, hogy influenzában ennyien meghalnának és azt sem, hogy szükségtelenek a korlátozások. De lényegtelen, hogy te vagy én mit gondolunk a korlátozásokról, mert úgyse mi döntjük el. Ezt viszont úgy látszik te nem érted meg.

2021. jan. 4. 01:34
 10/117 A kérdező kommentje:

#7: Azt kétlem, hogy nem venném észre, naponta szembesülök vele.

#8: Nem vagyok benne olyan biztos, hogy elég sokan beoltatják magukat. Így viszont maradnak a korlátozások.

2021. jan. 4. 01:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!