Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szervezett orvosbűnözés és...

A szervezett orvosbűnözés és kormány zsarolási próbálkozása Daróczy-Gaál Ágnes riportja vagy csak sokat ivott vagy szívott és félre beszélt?

Figyelt kérdés
Nyilvány nagy arányú a védőoltásnak nevezett lötty elutasítása még az egészségügyben is, Daróczy-Gaál Ágnes, a Magyar Orvosok Szakszervezetének alelnöke az InfoRádióban azt javasolta hogy fizettessék ki az intenzív kezelés 14-21 millió forintját azokkal akik saját testi épségük védelmében szeretnék a löttyöt elkerülni...Ráadásul akkor amikor közismertt hogy az intenzív kezelés alá vont betegek 56% többé nem ébred fel, amaradék fele 1 éven belül meghal, a 7% pedig súlyos károsodással élhet tovább...

2021. jan. 4. 18:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%
Engem iszonyat mellkasi panasszal vittek kőbányán mentővel, majd enyhült a fájdalom. A mentős mondta, ha már így jobban lettem, akkor bevárunk egy másik mentőt abból átpakolnak ebbe mégegy beteget és együtt megyünk a Bajcsyba. Fél órát pihengettünk mire átpakolták. Ott egy infúzióval belöktek hordágyastól a váróba, mire jött a pokoli fájdalom újra. Ordítottam a pultosnak, hogy csináljanak valamit mert beszarok mindjárt a fájdalomtól. Az lecseszett, hogy türelem. Nagy nehezen bevittek egy EKG-ra, ahol kiderült, hogy infarktusom van. Vittek katéterezni. 28% maradt épen a szivemből ennek a "gyorsaságnak" köszönhetően, a többi szívizom elhalt. Ez ér 20 milliót?
2021. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
57%

Olvass el egy-két amerikai horror sztorit, hogy mennyit számlázott ki a kórház a betegnek akinek nem volt biztosítása.

A korszerű egészségügy ennyibe kerül. A sintérek felébe. Ha ingyen akarsz megpusztulni akár otthon is maradhatsz.

2021. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

12

Az orvosi személyzet elvetemül gazemberekből ál. A fő bűnösök a "nemes" családokból kikerülő paratzita réteg. A tetves áplónők meg másolják őket a hozzáállásban. Ígnyalnak nekik a morzsákért...Amíg nemlesz szigorú felelősségre vonás amivel sorozatba mennek börtönbe és teljes vagyonelkobzás a szakmátol való örökös eltiltás addig semmi sem változhat...

2021. jan. 4. 20:19
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

"hogy mennyit számlázott ki a kórház a betegnek akinek nem volt biztosítása."


Miért kéne amerikáról olvasgatni? Itt tudtommal adófizetői pénzből van ez a szar fenntartva.

2021. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Arról beszéltünk, hogy mennyit kellene fizetni a nem szarért.

Erre hoztam az amerikai példát. Ott csillogó kórtermek, mosolygó orvosok tízmilliós számlák vannak.

2021. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Itt is lehetne csillogás és mosolygás ha nem stadionra van költve és focistákra.
2021. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
11-es! Valószínűleg érdemben nem számított volna ott a gyorsaság semmit. A szívizomszövet órákat kibír oxigén nélkül, szóval ha csak nem várattak 2-3 órát odakint, akkor érdemben nem számított a dolog. Mellesleg én inkább azt nem értem a történetedben, hogy miért nem csináltak EKG-t a mentőben. Amikor mellkasi panasz esetén gyakorlatilag kötelező, ha a beteg fájdalomra/szorító érzésre panaszkodik.
2021. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

12

Emberi bánásmód annak is járna akinek kevés a pénze.Az embertelen hozzáállás meg emberfüggö.De nagyon kevés a lelkiismeretes és normális orvos.

2021. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

18

Azért embertelen a bánásmód mert ezek az orvosok lenézik azokat akik a kezeik közé kerülnek. Nem tartják őket embernek csak állatnak. Ezt a szemléletet hozzák a családból. Ez napnál is világosabb...Magánéletükben is így viselkednek. Ez az ő "kultúrájuk"...

2021. jan. 4. 20:48
 20/23 anonim ***** válasza:
15%
Na, kérdező, ha ilyen a véleményed az orvosokról, remélem soha nem is fogsz hozzájuk fordulni, hanem infarktusodat, rákbetegségedet, sérvedet kezelteted a szomszédasszonnyal.
2021. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!