Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha arra számít a művész, hogy...

Ha arra számít a művész, hogy szétverik a művét akkor igazából provokál?

Figyelt kérdés

[link]


Tehát ha szétverik lesz a hiszti.


Ha nem verik szét akkor meg csicskának gondolják a jobbereket?


Bár, az is eszembe jutott, hogy a BLM-el való szolídarításból zúzzák majd ketté, hisz ők is azt csinálták. ...tudom, fontos idegesíteni a jobbereket , papíron azok vannak hatalmon.



2021. jan. 6. 01:30
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Igen, nyilvánvaló provokáció, polgárpukkasztás, néphergelés.
2021. jan. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Hatalmi jelkép. Baranyi ezzel kifejezi, hogy melyik brancshoz hűséges.

Így aztán a hatalomért csak jó elvtársnak kell lennie, az, hogy tulajdonképpen romokban a kerület az le van szarva.


A szobor is ehhez illően nevetségesen bugyuta.

2021. jan. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem, csak van önkritikája a művével kapcsolatban.
2021. jan. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem az provokál aki megrendelte, ő csak elvégezte a munkát.
2021. jan. 6. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk az a szobor akkor lenne hiteles, ha a hóna alatt lenne 2 lapos TV is :D
2021. jan. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

Provokáció, még sapka sincs a szobron.


Annyira egyszerű lenne azt mondani: "Egy rendőrnek nem kellene kilenc percig térdelni egy gyanúsított nyakán."

De nem. Csak szidjuk tovább a libsiket, mert minden a legnagyobb rendben van ezen a lehető legjobb világon.

2021. jan. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Ha már a világ problémáival akarunk foglalkozni, mert Magyarországon és Európában minden a legnagyobb rendben van, akkor miért pont Amerika? Ott van a legnagyobb nyomor és a legtöbb igazságtalanság? Nem a kínai kommunista párt áldozataiért állunk ki, vagy az észak-koreai terror ellen vagy az afrikai éhezők ellen, vagy a háborúk áldozatai mellett. Hanem #BLM, szivárvány színű szabadság szobrot Budapestre, ami TÉRDEL.


Ez a szobor a legbutább, legmainstreamebb, leglélektelenebb, legagyatlanabb, legembertelenebb embereket lelkesíti csak, senki mást. A világot köpjük szembe azzal, hogy mi Amerikából importált xarral foglalkozunk és annak állítunk szobrot.

2021. jan. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Igen, szerintem egyértelműen provokál. Ráadásul, aki ezt az elképesztően ocsmány szobrot megalkotta, én nem is nevezném művésznek. Felőlem legyen BLM-szobor, én nem is verném szét, de akkor legalább nézzen ki normálisan, legyen művészi értéke, ne egy ilyen béna giccs legyen.
2021. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
azt nem értem ha BLM szobor miért nincs lapos TV a hóna alatt
2021. jan. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk az a szobor akkor lenne hiteles, ha a hóna alatt lenne 2 lapos TV is :D

azt nem értem ha BLM szobor miért nincs lapos TV a hóna alatt

De jót nevettem ezen a véleményen, és akik írták, teljesen igazuk van. Amúgy nem is hallottam erről, megnéztem itt a világhálón a "szobrot", és gusztustalan. Ennyire nincs dolguk itthon, minden gond megoldva? Idegen, rasszista, fehérgyűlölő "mozgalomnak" emléket állítani, normálisak ezek? Kárpátaljai magyarokat terrorizáló, megfélemlítő soviniszta ukrán bandák ellen felemelték-e már a szavukat, tiltakoztak-e? Ugyan, dehogy, hisz ott "csak" magyarokról van szó, akik ezer éve ott élnek, nem pedig szegény, ártatlan, erőszakos négerbűnözőkről! Igaz, egyáltalán nem tisztelt toleránsak, elfogadók, demokratikusok?

2021. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!