Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van esélyem melegként itthon...

Van esélyem melegként itthon boldog életre, vagy gondolkozzak a külföldre menekülésen? 17/F

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 12:19
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
42%
#28 Szerinted rendben van, hogy valakit a mássága miatt nem vesznek fel egy állásra?
2021. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
22%
31 nem tudhatom mennyire hiteles a hír de tételezzük fel van ilyen. Nekem az nem tetszik hogy elvileg kismillió nem szakmai dolog miatt elmeszelhetnek mégis úgy tesznek mintha csak az a pár slágertéma lenne hátrányos megkülönböztetés terén mint amit a média nyomat. Kiderül hogy más világnézetű vagy netán más csapatnak szurkol már koppanhat, de van az a mende monda hogy ha nem elég szexi az illető akkor már a HR elkaszálja és az olyan “részleteket” mint pl a végzettség csak 2. szűrőn lesik meg az önéletrajzon a vezetők. Bizonyos dolgok mint pl az lmbtq és a nemfehérség privilegizált védelmet kap más hátrányosan megkülönböztetetthez képest. Példával élve amikor egy néger osztálytársamról megjegyezték hogy nem a napon barnult akkor rendkívüli szűlői értekezlet, hisztéria a köbön meg minden kutyafüle volt. Amikor az én orromról jegyezték meg hogy olyan nagy mint xy rajzfilmkarakteré akkor még a tanár is kuncogott nem mintha túlzottan megviselt volna de azért hékás. Efféle szelektív védelem minden területen van pl szakmában munkahelyen. Szal nem, nem jó dolog ha valaki csak emiatt utasítanak el amire célzol (jómagam nem vagyok oda értük de nem is ártok nekik), csak akkor következetesen játszuk az igazság bajnokát
2021. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
88%

"nem tudhatom mennyire hiteles a hír"

Ott a hangfelvétel, az egész média foglalkozott vele, persze nem a vadhajtások írta meg, így nyilván "kamu", igazi duplagondolos fideszes vagy, ilyenekkel meg nem érdemes vitázni, hiszen láthatóan a kész tényeket is képesek szemrebbenés nélkül letagadni.

2021. jan. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
54%
Provokatív kamukérdés, a kérdező nem meleg, valszeg ő az a 64 százalékos aki választól függetlenül mindenkit azonnal lepontoz. Ne etessétek a trollt.
2021. jan. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
74%
33 azt tudod e nagyokos hogy a Kaisert is amiatt ítélték el móri ügyben mert hangfelvételen (titkosszolgálat bepoloskázta a celláját mikor előzetesben volt) előadta:” hidegre tettem nyolc birkát, mert ha én azt mondom feküdj akkor feküdj, nem pedig a gombokat kell nyomogatni”. Mint ugyebár kiderült csak keménykedni akart a cellatársak előtt. Csínján tehát a hangfelvételekkel
2021. jan. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
85%
35, akkor a hangfelvételen hallható "lóbaszó", "búzavirág" és hasonló gondolom Szájer Józsinak szóló kedveskedés kívánt lenni. DUPLAGONDOL!444!!
2021. jan. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
13%
Az első jelzőt amúgy nem a homokosokra hanem a magas emberekre mondják. Nem érted hogy attól hogy valamiről felvétel van még lehet vicc hanta hazugság. De poén úgy fideszezni hogy nem is ők nyertek itt.
2021. jan. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
75%
Persze persze, a Föld meg lapos, igen. Az egyetlen mentséged a szellemi képességeidre ha troll vagy, különben nem tudom, hogy mi okoz számodra gondot egy teljesen egyértelmű hangfelvétel dekódolásában, ha nem vagy szellemi fogyatékos, akkor csak az ideológiai vakság jöhet szóba, bár a kettő nemritkán együtt jár.
2021. jan. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!