Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Amerikában vagyok, és kb 8...

Csöpike555 kérdése:

Amerikában vagyok, és kb 8 embernek kell haza küldenem ajándékot, és még 6nak itthon! Szóval apróságokon gondolkozom, de nem akarok fülbevalót venni, kell valami ötlet! Mit vegyek az amerikaiaknak, és mit küldjék haza? Tudom, korai.

Figyelt kérdés

2014. okt. 26. 02:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Haza? Itthon? Döntsd el először is hogy melyik melyik.. Usában vagy, haza nem jössz MO-ra? Csak küldesz ide, ott meg helyben veszel? Egyértelmű, idehaza valami olyan dolgot küldj ami csak ott van. Egy karton juharszirup pl
2014. okt. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is kicsit össze vagyok zavarodva melyik az itthon, és melyik a haza. Magyarországra csak a suli év végén megyek. De a juhar szirup jó ötlet, köszi! :)
2014. okt. 26. 16:45
 3/4 anonim válasza:
Folyadekot a USPS-el nem tudsz feladni csomagban!
2014. okt. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami ottani kuriózumot küldj haza. De azért jó lenne tudni, hogy milyen kapcsolatban állsz az egyes emberekkel, mennyi idősek, egyáltalán mi a nemük... És mennyit szánsz rá.
2014. okt. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!