Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért tesznek úgy sokan,...

Int: f(der)*g=f*g-int.g(der)*f kérdése:

Mért tesznek úgy sokan, mintha a vakcina tuti szar lenne?

Figyelt kérdés
Nem ismerjük a hosszútávú hatásait. Akkor miért lenne tutira szar? Ha nem ismerjük, akkor vagy jó vagy rossz nem? Sokan úgy írnak róla, mintha ez a halál lenne és miért? Mert nem ismerjük a hatásait hosszútávon. Akkor miért szar biztosan? Nem lehet jó?

2021. jan. 6. 15:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%

Amúgy én sok dologban elítélem a kormányt, de speciel annak örülök, ha az ilyen birkák miatt majd az oltásellenesek nem mehetnek esetleg bizonyos helyekre, mert legalább rá lesznek kényszerülve, hogy ha tetszik nekik, ha nem beoltassák magukat.

Sajnos az a baj, hogy a társadalom tele van önző, csak magukra gondoló, másokat lesz.ró birkákkal, akiket egy konteóval hamarabb meg lehet venni, mint ész-érvekkel. Sajnos ilyen esetben igen is mindent el kell követni, hogy a jó irányba terelődjenek, mint jó birkák. Ez jelen esetben, ha bizonyos jogaitoktól való megfosztást jelent, bizonyos körökből, eseményekről való kizárást jelenti, akkor azt. Azért az is durva, hogy a #2 válaszoló kommentje mennyi pozitív értékelést kapott, pedig tipikus iskolapéldája az önző, másokra tekintettel nem lévő bunkó embernek. Sajnos itt tartunk, ezért jó, ha lesz az oltási könyv felmutatás és stb...

2021. jan. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%

Én meg egyszerűen azt nem tudom megérteni, hogy miért zavar az valakit, hogy vannak akik nem szeretnék beoltatni magukat.

Én is feleslegesnek érzem hogy beoltassam magam. Aki beoltatja magát arra nem lehetek veszélyes, nem igaz? Akkor miért is lenne ez önzőség?

2021. jan. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
30%

#12 ha ész érvekkel meg tudod indokolni, hogy miért nem oltatod be magad, és ha alá tudod támasztani, hogy a te hozzáállásod hozzájárul a vírus megfékezéséhez, akkor meghajlok előtted, de segítek:

Azért f.s ez a hozzáállás, mert rengetegen így állnak hozzá, hogy a másik majd beoltassa magát úgy is helyettem is. Csak, hogy épp ezért a másik is másra fog mutogatni és ugyanott tartunk, ahol a part szakad.

Továbbra is viccesnek tartom (bár nyomorúságos vicc, de sajna ez van), hogy azok nem akarják beoltatni magukat és terjesztik a baromságokat az oltásról, akik amúgy normális életet akarnak végre élni korlátozások nélkül. Csak az irónia az egészben, hogy ha nem oltatja be magát senki, akkor nem lesz normális élet, aki pedig nem oltatja be magát, az hiába akar normális életet, a "vakcinaútlevél" miatt valószínüleg nem fog tudni normális életet élni, mert minden rendezvényről, bizonyos helyekről ki lesz zárva, nem utazhat stb.

2021. jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Mivel egy közösségben, ha úgy tetszik társadalomban élünk, ezért felelősséget vállalunk ember társainkért. Bizonyos emberek, különböző betegségekkel, allergiákkal, nem oltathatják be magukat, ergo maradnak veszélyeztetett csoportjai a vírusnak. Ha az olyan emberek, akik megtehetik, hogy beoltassák magukat, és megteszik, akkor ha hordozói is a vírusnak csökkentik annak a valószínűségét, hogy továbbadják egy olyannak, aki szeretné, de nem oltathatja be magát. Így akár életeket is menthetsz.

Én amúgy már be vagyok oltva, és jelentem semmi bajom, nem nőtt 3 kezem, és becsippeltetve meg már bevoltam, mivel rendelkezem okos telefonnal.🤷‍♀️

Akinek meg aggályai vannak a vakcinával kapcsolatban az tájékozódjon megbízható forrásból (ne facebookról, meg youtuberól).

2021. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy túl sokszor becsapták már az embereket a médiával. Ezért hiszek nehezen.. Mindenhol a pénz diktál. Egyszerűen minden fura, ami történik. Örülök, hogy te beoltattad magad de nekem miért nem lehet saját döntésem? Jogom van hozzá!


Elhiheted, hogy sokkal nagyobb a körítés, mint maga a vírus. A statisztika se valós híreket közöl! Rengeteg olyan hírt hallok eüben dolgozó ismerőseimtől, hogy nem covidos halottakat covidosnak nyilvánítottak. Sőt a tesóm osztálytársának is meghalt a mamája, és megkérdezték tőlük, hogy beírharják-e a halotti kivonatba a covidot halál okának. Ennyit erről.


Ja arról meg ne is beszéljünk, hogy a tesztek mennyire pontatlan eredményeket adnak. Úgy alakítják a statisztikát, ahogy nekik tetszik.


Ne értsd félre, nem tagadom a vírus létezését. Csak egyszerűen borzalmas hogy állandó rettegésben tartják az embereket. Aki fél és aki veszélyeztetett oltassa be magát.

Én őszintén jobban félek attól, hogy mi van az oltásban, mint magától a koronavírustól. Nem bírok megbízni a gyártókban.


Tök véletlen egybeesések vannak, pl hogy van egy srác, akinek van tulajdona a vuhani laborban meg a pfizer gyártó cégnél is.


Szóval én nem kérek a vakcinából és kész!

2021. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
52%
15-ös. Bármikor megváltozhat,hogyha olyan lenne a helyzet,hogy kötelezővé teszik,ugyanis vannak oltások,amikor nincs döntési jog,be kell adatni. Ilyenek a gyermekkori védőoltások. A baj az,hogyha nem oltatnak elegen,akkor a vírus életképes marad. Én beoltatom magam, de amikor már újra nem véd az oltás,a vírus még mindíg itt lesz,mert vándorol a beoltatlanok között,akik életben tartják. Akikkel beszéltem,hogy kigyógyultak a betegségből,azok azt mondták,inkább az oltást választották volna.több évtizede fejlesztik,gyártják az oltásokat. Nyílván több év kellett hozzá,de most már azért egy év alatt össze lehet rakni egy oltást,az eddígi több évtizedes tapasztalatok alapján. A mostani helyzetről pedig annyit, hogy sikan ezt is belpolitikának fogják fel. Körül kellene nézni, hogy más Eu-s tagállamokban milyen szigorítások vannak, ahhoz képest nálunk még élhető a helyzet. Nekem halt meg olyan rokonom mostanában,aki kigyógyult a covidból,majd néhány héttel később szívelégtelenségben elhunyt egy kórházban,idős volt,simán ráfoghatták volna,hogy a covid szövödményei miatt,de nem. Én nem tapasztaltam ,hogy torzítanák a statisztikát ezzel.
2021. jan. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!