Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek még mindig azt...

A fideszesek még mindig azt hiszik, hogy Karácsony Gergely alkalmatlan budapesti főpolgármesternek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 7. 12:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
69%
A Karácsony-félék nem is akarják vezetni a városukat. Csak a hatalmat akarják. A futóbolond Demszky sem értett semmihez, csak a hatalom megszerzéséhez, 20 évig rombolta a várost. Karácsony is csak facebookon tud nácizni, politizálni. Ha lenne pénze, akkor sem zavarná a Lánchíd állapota, akkor is szivattyúznák ki a pénzt az elvtársai és a Baranyi-féle primitív kofaasszonyok a városból. Kitenne néhány ivókutat a metróba, megbénítaná a várost a biciklisávjaival, mert Ő nem tud vezetni, és Csepelt Észak-Pesthez csatolná. Tarlósnak is voltak hibái, bűnei, de 1 órán át lehetne sorolni, mik épültek alatta.
2021. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
6%
Eddig sem hitték azt, ezt csak a kormánymédia súlykolta...
2021. jan. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
32%

BEST! :D


"Karácsony NEM nyerhet"


https://www.youtube.com/watch?v=xhoF3GEtcAY&t=5s

2021. jan. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
77%
10-es igen, itt élek 10 éve. Nem vagyok fidesz fan, de azért Tarlóspityu nem volt rossz városvezető, miért is volt szar? Én arra emlékszem, hogy egy valag új villamos, busz, rengeteg felújítás volt az ideje alatt. Valóban Karácsony még "nem forrott ki" mert nem volt ideje rá, jött a rohadt vírus, meg folyton szopatja a kormány, de ettől még tényleg pl. a tetves biciklisávok voltak a legfontosabbak? Meg a hatalmas "forgalomcsillapítás" a kis utcákba nem lehet behajtani, meg egyirányúsítja, amitől oltári forgalmi dugók vannak.
2021. jan. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
90%

Nekem Karácsonnyal csak két bajom van.

Egyik sem politikai jellegű.


-Az egyik bajom,hogy nagyon autóellenes.

"Buszra kell ültetni a lakosságot"Őszintén, az égadta világon semmi köze hozzá,hogy ki, mivel közlekedik.


-A másik,hogy az amúgy is nagy fővárosi apparátust, még nagyobbá tette.

2021. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
33%

Én meg 30 éve...


"Én arra emlékszem, hogy egy valag új villamos, busz, rengeteg felújítás volt az ideje alatt."


Azt tudjátok, hogy tarlósnak kifogyhatatlan pénz állát rendelkezésére? Ez pont egy olyan példa, amit csak tálalni kell "Viktorkám, kellene píííínz új kocsikra." "Jól van Pista, utaljuk". Ennyi.


Ki van emelve 1 hiba, amit még bőven az ideje elején hozott. Nem a legjobb megoldás? Lehet, de kb semmit nem lehet csinálni ebben az időben.

2021. jan. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
87%

Semmi bajom Karácsonnyal, de nem is tartom egy remek polgármesternek, akárhogy is nézem, egy középszerű valaki, nem kimagasló semmiben (se karrierje nem volt, se tudományos területen nem alkotott semmit, nem is mond különösebben jó beszédeket, egy szóval egy átlagos "értelmiségi" ember).


Tényleg ott tartunk, hogyha az ellenzékből kikerül egy épkézláb ember, akit mondjuk kamera elé is be lehet tenni, mert nem beszél faxságokat és nincsenek idegrohamjai, akkor abból már csúcsjelöltet kell csinálni, mert az már ritkaság?


Szerintem egy olyan embernek, mint Karácsony, semmi keresnivalója nem lenne a "csúcson" egy normális országban, mert ő tényleg a középszerűség mintapéldája, aki jó alpolgármesternek vagy esetleg kerületi polgármesternek, de se nem miniszterelnökjelöltnek való se nem főpolgármesternek.

2021. jan. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszik. Tudják.
2021. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
93%

15, pontosan, én is ezt nem bírom benne.


Nem érti meg az autósokat. Én nem azért autózom, mert imádom szennyezni a környezetemet, nekem van egy kisfiam, akit bölcsődébe kell vinnem reggelente, 5 km-re, nem fogok buszozni/villamosozni, ebben az időszakban főleg nem (a vírus előtt 10 alkalomból 7x kb. tömegközlekedve mentünk, a kocsi ellenére is), nem fogok a 3 fokban biciklizni, hátul a gyerekkel mögöttem, a biciklisávja ellenére sem. Inkább ülök a fűtött, kényelmes autóban, zenét hallgatva, beszélgetve, 10 perccel többet mint amennyi idő alatt beérnék tömegközlekedve. Karácsony ezt képtelen felfogni, ott szopatja a csúnya gonosz autósokat ahol tudja, engem miért szopat? Mi rosszat teszek? Nem akarok a 3 évessel ebben az időszakban tömegközlekedni, plusz utána vissza a munkahelyemre, ezért én egy szemét környezetszennyező állat vagyok az ő és a hívei szemében. Így érzem.


14 voltam.

2021. jan. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
30%

#4 "Igaz, hogy Tar lóshoz képest töredék összegből, ellenzékiként kell menedzselnie a város dolgait, de persze AL-KAL-MAT-LAN."

Miért hazudsz?

Több pénze van a fővárosnak, mint volt Tarlós alatt éveken keresztül. Sokkal több pénze. Tarlós munkájának kezdetéhez képest csak az iparűzési adó majdnem másfélszer annyi, még az elvonásokkal együtt is. Mivel ráadásul semmit nem csinál, nem is kellene hogy pénzbe kerüljön.

2021. jan. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!