Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rendben van az, hogy a határon...

Rendben van az, hogy a határontúli magyarok mindenkinél nagyobb magyarnak tartják magukat, miközben csak az anyaországiakat szidják, ide adót nem fizetnek, de többet kapnak vissza a mi adónkból, mint mi magunk?

Figyelt kérdés

2021. jan. 8. 16:24
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

Jézusmária :O

20-as nagyon el vagy tévedve. Nem kell nővé operáltatnom magam, mert nő vagyok :D

De most ezzel a megszólalásoddal megerősítettél abban, hogy tényleg nem járna neked egy forint sem az én adómból.

2021. jan. 8. 21:20
 22/45 anonim ***** válasza:
74%
Azt, hogy jár-e neki a "te" adódból, szerencsére nem te döntöd el.
2021. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
24%

Így van, 22-es köszi!


Annyira vicces a libernyákok vergődése :D Látod kérdező, egy szánalmas kisebbség vagy, a többség itt is mellettem áll, és nemhiába van meg már harmadik cikluson keresztül a kétharmad. Meglesz az '22-ben is, ne aggódj, úgyhogy készítheted az adóforintjaid, mert b*zilobbi helyett nálunk lesz belőle magyar kultúra.

2021. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
50%
23: Akkor tessék Magyarországra költözni.
2021. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy költözöm ilyen libbant betegek közé. Jó nekem itt, ti meg csak vergődjetek.
2021. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
60%
Miért nem? Hisz olyan jó a Fidesz. Akkor tessék jönni.
2021. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
23%

20


Azért mert valaki nem annyira NemZetI mint mások miért lenne baj? Engem mondjuk nem zavar az hogy te ennyire nemzeti érzelmű vagy egészen addig amíg nem libernyákozol és nem kívánod kitiltani az országból azt aki más véleményen van.


"egy szánalmas kisebbség vagy, a többség itt is mellettem áll" na ez meg már az a szint ami a legszánalmasabb. Nagyon látszik ebből hogy a propaganda tv előtt töltöd a napjaid. Fogalmad nincs arról hogy mennyi az annyi. Most az hogy a gyakori kérdéseken neked van többséged egyáltalán nem azt jelenti hogy országosan is a te véleményedet mondja a többség. A kétharmadot mármost elfelejtheted az biztos, a többit meg majd meglátod. Egyébként milyen magyar kultúráról beszélsz? Kurvázásról? Pedofíliáról? Vagy 25 fős meleg gangbang partira gondolsz?

2021. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
71%

27

Mondjuk te sem lehetsz túlságosan észnél, ha neked a magyar kultúráról a kaletázás, a borkaizás, vagy a szájerezés jut eszedbe, különösen, ha a külhoni magyarságról beszélünk. Te is agymosott vagy, különben nem írogatnál ilyeneket, szóval inkább hallgass.

2021. jan. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
28%
én ezzel csak arra próbáltam rákérdezni hogy a 23-as mi alapján állítja hogy ha a fidesz lesz újra a kormányon kultúra építés lesz. dehát a vélemény az vélemény. ez ma magyarországon mit se számít.
2021. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Vajon kérdezni akart vagy csak kipanaszkodni magát?
2021. jan. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!