Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen politikai ideológiában...

Milyen politikai ideológiában hiszel, és melyik pártra szavazol? Miért?

Figyelt kérdés

2021. jan. 8. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
Nemzeti szocializmus. Nincs kire szavaznom.
2021. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Anarcho-primitivista vagyok, és nekem sincs olyan párt amire szavazhatnék, max valami radikális zöld párttal tudnék szimpatizálni.
2021. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Liberális demokrata vagyok és egy járványszkeptikus pártra várok. Ha nem lesz 2022-re ilyen akkor otthon maradok.
2021. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%

Liberális, Konzervatív, Progresszivizmus, Zöld.


Természetesen az adott területtől függően változva éppen melyik ideológiában hiszek... és talán ez a több ideológiában való hit a független gondolkodás és vélemény alkotás alapja, ezzel ellentétben a rögeszmésen mindenre és mindenkire csak egy ideológiát ráhúzó gondolkodással.


Olyan pártra szavazok, aki több ideológiát tud és akar is képviselni, és nem az alapján bélyegzi meg az embereket, hogy ez konzervatív a másik zöld a harmadik meg liberális és uszítja hergeli egymásra az embereket, mint ahogy napjainkban 1-2 párt ezt csinálja.

2021. jan. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%

Nemzeti-konzervatív SZUVERENISTA


👎Globalizmus

👍 Nemzetállamok



Független NEMZETÁLLAMOK

2021. jan. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20%
Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úrban hiszek.
2021. jan. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
Hungarizmus. Jobb híján marad a Mi Hazánk.
2021. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Jelenleg annyira alacsonyan van mindkét oldal politikai színvonala, hogy nem az a tényező, hogy jobb vagy bal, vagy konzervatív esetleg liberális, hanem az, hogy melyik a kisebb rossz...
2021. jan. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Naaa látom a globalistasimigatók pontozgatnak
2021. jan. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Én főleg jobboldali nézeteket vallok.

Az ellenzéki összefogásra fogok szavazni, ha addig nem szúrnak el valamit. Bár bármi jobb lenne mint a mostani kormány. Ha macskák uralkodnának rajtunk legalább kevesebb egér lenne, nem tudnának lopni, bár az asztalról mindent levernének, de még ezzel is jobban járnánk mint Orbánnal és a gyanúsan milliomossá vagy milliárdossá vált baráti körével.

2021. jan. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!