Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A politikusok miért nem...

A politikusok miért nem jutottak el odáig, hogy nem vakcina ellenesség van a világban, hanem az emberek többsége nem tarja kellően veszélyesnek a COVID-ot?

Figyelt kérdés

Itt is arról írnak, hogy az emberek vakcina ellenesek, de szerintem nem vakcina ellenesek az emberek. Ha eboláról lenne szó, mindenki oltatna, de ez ellen a vírus ellen nyilván nem, mert a többség abszolút nem érzi azt veszélyesnek.


[link]


2021. jan. 9. 11:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok vakcina ellenes. Egyszerűen nem értem, hogy ha bizonyítottan voltam covidos és enyhe tünetekkel átvészeltem, akkor mi értelme beadatni a vakcinát, ha az ellenanyagot a szervezetem már előállította magának. Ha ezt valaki értelmesen elmagyarázza, beoltatom magam.
2021. jan. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
43%
11 Mert egyre többen fertőződnek másodszor is. Nézz utána a neten.
2021. jan. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
89%
Viszont állítólag az oltás után is újra lehet fertőződni és oltás ide vagy oda, a korlátozások érvényben maradnak. Akkor ugyanitt tartunk, hogy minek oltás?
2021. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
10%
13. esetleg, hogy ne halj bele ha elkapod? (meg más se)
2021. jan. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
58%
13. igen, állítólag, precedens nélkül. még csak néhány hete kezdtek el oltani világszerte, és van olyan feltételezés, hogy az első oltás nem ad teljes immunitást, csak olyan 80valahány %-osat, mások mégis ebből is azt vonják le, hogy na akkor tök felesleges beoltani magunkat, mert úgyis elkapjuk...
2021. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
66%

Így van kérdező.Rátapintottál a lényegre.Amíg semmit nem érzékelek ebből a vírusból,csak a következményeiből(amit mesterségesen alakítottak ki a világ kormányai..) addig semmi okom oltatni.

Amíg ismert személyekről cikkezik a sajtó napi szinten akik elkapták és néhány nap ágybanfekvéssel kiheverték,addig semmi okom oltatni.Amúgy is kevés az oltóanyag,az én adagomat nyugodtan adják oda aki kéri, rászoruló stb.

2021. jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
60%
#15 Szóval erősen kísérleti jellegű az oltás. Na pont itt a probléma. Nem a lakosságon kéne tesztelni, hanem akkor kellett volna forgalomba hozni, mikor már tudnak is róla valamit. Vagy rendben, teszteljék a lakosságon, de akkor emeljék ki hogy kísérleti jellegű az oltás és ehhez keresnek önkénteseket. Ne azt propagálják hogy milyen jó, és mindenki oltassa be magát, miközben még annyit se lehet tudni, hogy véd-e egyáltalán vagy csak egy szúrás teljesen feleslegesen.
2021. jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
49%
Bocs,folytatnám: A politikusok pontosan tudják hogy miért nem akar oltatni a többség.De ők minden problémának vagy válságnak kizárólag az anyagi oldalát hajlandóak mérlegelni, ezért erőltetnék az oltást.Pontosan tudják ők is hogy minimális a vírus veszélyesztetettsége,csak hát ugye elég sok idős személyt visz el..plusz rengeteg a világban a beteg ember, elég csak a cukorbetegségre vagy allergiára gondolni.Primitív betegség mind a kettő,de ennyire nincs immunrendszere az embereknek a mai világban.(cukorbetegséggel kapcsolatosan a 2-es típusúra gondolok természetesen,mert az 1-es veleszületett,erről nem tehet az illető.)
2021. jan. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
14%
13 "Állítólag..." mert az oltások csak most kezdődtek el világszerte. Ha majd a világ népességének 60-70 százaléka oltott lesz, térjünk vissza a témára.
2021. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
73%
19) arra várhatsz.Sosem lesz olyan.
2021. jan. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!