Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A politikusok miért nem...

A politikusok miért nem jutottak el odáig, hogy nem vakcina ellenesség van a világban, hanem az emberek többsége nem tarja kellően veszélyesnek a COVID-ot?

Figyelt kérdés

Itt is arról írnak, hogy az emberek vakcina ellenesek, de szerintem nem vakcina ellenesek az emberek. Ha eboláról lenne szó, mindenki oltatna, de ez ellen a vírus ellen nyilván nem, mert a többség abszolút nem érzi azt veszélyesnek.


[link]


2021. jan. 9. 11:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
19: azért egy ilyen szintű kérdésnek nem 60-70 %-os oltottság után kellene kiderülnie....
2021. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
76%
Akkor mindig lesz, aki fertőz és aki elkapja.
2021. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
20%

Én pont ilyen ember vagyok kérdező.


De én mondjuk tényleg túl gyorsnak is tartom a fejlesztést.


Valamint nagyon furcsákat olvasni valami Great Reset-ről. Én ahhoz nem fogok asszisztálni.

2021. jan. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
35%

23! Tehát akkor nem akarod, hogy másoknak meg magadnak nyugtod legyen a vírustól, nem akarod, hogy véget érjenek a korlátozások, és nem akarod, hogy a gazdaság helyreálljon.

Ennél furcsábbakat nehéz olvasni bármiről.

Ez kb így hangzik, azt akarom, hogy nekem és mindenki másnak is rossz legyen. ez így kvázi egy szado-mazo mentalitás.

2021. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Az egész túl van kicsit erőltetve.
2021. jan. 10. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!