Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A politikusok miért nem...

A politikusok miért nem jutottak el odáig, hogy nem vakcina ellenesség van a világban, hanem az emberek többsége nem tarja kellően veszélyesnek a COVID-ot?

Figyelt kérdés

Itt is arról írnak, hogy az emberek vakcina ellenesek, de szerintem nem vakcina ellenesek az emberek. Ha eboláról lenne szó, mindenki oltatna, de ez ellen a vírus ellen nyilván nem, mert a többség abszolút nem érzi azt veszélyesnek.


[link]


2021. jan. 9. 11:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
41%
Aki szerint nem veszélyes azt bezavarnám a Covid osztályra heti 6 napot 12 órázni.
2021. jan. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
44%
Akkor szerinted nyilván nem halt meg egyetlen fiatal sem a koronavírus miatt Magyarországon. Igaz vagy hamis ez az állítás? Várom a válaszokat.
2021. jan. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%
Az emberek többsége szerintem az 1-2 év alatt összedobott, "gyorsított eljárással" engedélyezett oltásból nem kér, nem a vírust tartja veszélytelennek.
2021. jan. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
63%
2 fiatalok meghalnak autóbalesetben is, azért senki nem követeli a betiltásukat. Ez nem érv az oltás mellett.
2021. jan. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
57%
szerintem sokkal egyszerűbb a magyarázat. az emberek nagy része rohadtul buta és ezt szégyelli, ezért be akar állni valamelyik sorba, hogy ne tűnjön annak. van, aki azt tolja, hogy a vírus nem veszélyes, más meg hogy az oltás veszélyes...ha volna egy harmadik csoport, akik azt állítanák, hogy az oltásról kiderült, hogy több egyéb gyógyíthatatlan betegséget is gyógyít, és emiatt próbálják az embereket meggyőzni, hogy ne adassák be, és ők lennének a leghangosabbak, akkor már nem lenne itt semmiféle járvány...
2021. jan. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 mindentudó99 ***** válasza:
45%
Ha nincs vakcinaellenesség akkor meg mi a probléma? Beoltatod magad azt csá.
2021. jan. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
43%

Az emberek többsége mióta orvos, mióta szakember? Azért, mert olvastak ezt-azt a covidról néhány bulvárlapban vagy híroldalon, kiválogatták mi az ami nekik tetszik, nem lesznek szakemberek.

Egyébként nem kérdezik meg az emberek véleményét akkor sem, amikor kötelező oltást kapnak, hogy kérik-e vagy amikor házat tervez az építész nem kérdezi meg az embereket, hogy mekkora alapot készítsen, se az orvos nem kérdezi meg a beteget műtét előtt, hogy hogyan műtse meg...

2021. jan. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
35%
A valóság viszont az, hogy veszélyes a covid.
2021. jan. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%
A politikusoknak a leginkább mindegy. Ők gazdagodnak így is, covid ide vagy oda. Így legalább van mire fogni miért szar a gazdaság. Hisz' ők rombolták földig járványra hivatkozva, így pedig ez megbocsátható. A politikusoknak aztán teljesen mindegy az egész. Ebből is, mint mindenből, a kis ember jön ki legszarabbul.
2021. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
64%

Az, hogy mennyire veszélyes a covid az egyénfüggő, én annak ellenére, hogy krónikus beteg vagyok, gyakorlatilag átgaloppoztam rajta pár nap köhögéssel és fejfájással.

A teljesen egészséges nálam két évvel fiatalabb kollégám meg kórházba került vele, és hetekig kínlódott mire felgyógyult.

pont emiatt veszélyes mert nem tudod, hogy kit üt ki teljesen és ki az, aki alig veszi észre.

2021. jan. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!