Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha azt mondaná a kormány,...

Ha azt mondaná a kormány, hogy akkor lesz vége a lezárásoknak ha mindenki beoltatja magát. Te megtennéd?

Figyelt kérdés
Mindenki szabadulni akar már ettől a nem mehetsz sehova & egész nap pofazacskóban kell koccolnod helyzettől. A kormány szerint a Fizer vakcina megvéd az összes mutációtól és azt mondja, ha mindenki be lesz oltva akkor szabad a pálya polgárok. Mit tennél?

2021. jan. 11. 21:00
A kérdező szavazást indított:
Rohannék az oltásért
Nem merem meoltatni magam fogad el így
Ellenállok. Engemet akkor sem fog senki sem beoltani
Nem érdekel a covid már elegem van ebből.
109 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
79%
A diktatúrát is utálom és a zsarolást is, szóval ellenállnék és intézkednék a kormányváltásért.
2021. jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Az ellenzék nem akar beoltatni ? Hol élsz te?
2021. jan. 11. 21:04
 3/35 anonim ***** válasza:
23%
Nem. Amúgy meg a korlátozások tök jók. Mennek lefele az ingatlanárak, nincs az a sok gennyláda turista. Mi csak nyertünk ezzel.
2021. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
85%
1. "intézkednék a kormányváltásért" Na most aztán nagyon kíváncsi vagyok, hogy ezy hogyan csinálnád! Oszd meg ezt azokkal, akik szeretnének intézkedni a kormányváltásért.
2021. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
80%

Nekem az lenne az első dolgom hogy meneküljek Fehéroroszországba. Nem fogom Beoltatni magam. És ha ehhez az kell hogy odaköltözzek, akkor odaköltözök. Nem gondolod hogy majd engedek az ilyen primitív ráadásul átlátszó zsarolásnak.



A másik lehetőség lenne hogy forradalmat csináljuk és itt is lerohanjuk a parlamentet, de az az érzésem hogy nagyon kevesen jönnének mert a többség birka.


Úgyhogy marad a költözés.

2021. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
78%

#5 vagyok. Én jól elvagyok azzal hogy elméletileg 60% a nyájimmunitás határa és én benne leszek a maradék 40-ben.

Ha azt mondanak hogy csak a 100% a megfelelő akkor költöznék

2021. jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
26%
6. és hova költöznél? És ott miből élnél meg ott?
2021. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
19%
Ne haragudjatok, de ez egy nagyon buta, értelmetlen kérdés. Hogy lehet a két dolgot egy kalap alá venni ?
2021. jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
71%
A kérdező nagyon kitett magáért: "meoltani" "fogad" "engemet" és természetesen vessző sehol. Sugárzik az iskolázottság...
2021. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy tennem meg.Kulonben is mi ellen?
2021. jan. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!