Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol az oltás vajon? Vagy a...

Hol az oltás vajon? Vagy a "fürkészek" és "portyázók" rosszak, vagy a kormány nincs a helyzet magaslatán?

Figyelt kérdés
Izrael ami kb ekkora, már le van oltva majdnem. Itt hány évig(évtizedig) tart majd ez?
2021. jan. 12. 12:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10 nagyon elfogadó, mások döntéseit tiszteletben tartó ember lehetsz..... Ja nem.


Fogadd már el hogy nem mindenki akarja magát beoltani.

Szerintem nem is egy városban lakunk, most neked fáj hogy én döntöttem valahogy? Én beletiprok a lelkivilágodba ha én nem oltatom be magam?



Ez egy döntés, van, aki így dönt, van aki másképp. Nem kell egymást ezért táborokba zárni, nem olyan országban élünk és sokkal fejlettebbek vagyunk ennél.

Ha ilyenre vágysz költözz Kínába mert ott diktatúra van és nem lehet véleményed mellesleg átnevelő táborba is zarhatnak ahogy kívántad.


Én eddig úgy hittem hogy Európában élünk ahol jogunk van dönteni ilyen dolgokban. Egy szabad társadalom vagyunk, ahol én gondolhatok mást mint te és nem zárnak ezért táborokba.


Nem akarom beoltani magam és vagyunk még néhány millióan így ebben az országban. Ezt be kell látnod neked is.

2021. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Koszi, 11-es. Leirtad helyettem.
2021. jan. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Elvileg 15% akar olttatni. Szoval mind1 holvan.. nem old meg semmit
2021. jan. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!