Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy van az,hogy az Orbán...

Hogy van az,hogy az Orbán kormányban már lemondani sem lehet egy miniszternek?

Figyelt kérdés

Mi az hogy nem engedi,akkor kérem elmegyek!

Felfoghatatlan ami itt van.


[link]



#nem lehet lemondani
2021. jan. 12. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%

"XY felajánlotta a lemondását, ezt azonban az elnökség nem fogadta el."

A fenti mondatot kismilliószor hallhattuk már a közéletben (nem csak a politikában), de még focicsapatoknál is. Attól, hogy te valamit nem fogsz fel, attól még létezik és bevett gyakorlatnak számít. :)

2021. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Orbán szava szent, mindig az van amit ő mond, nem vettétek még észre?
2021. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%

mert az ilyesmi a gyengülés jele lenne.

meg eleve,maffia családokból sincsen kilépés,ilyen magas szinten,hogy kérem elmegyek.

2021. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kérem,ha én úgy döntök,hogy elmegyek-akkor az atyaúristen -sem tud visszatartani.

Én ilyen ember vagyok.Igaz sosem volt úgy tele a zsebem,hogy ezt mérlegeljem.Hála Istennek,ilyen áron nem kell.Itt jellem is kéne.

2021. jan. 12. 20:31
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
a fideszes politikusoknak szava sem lehet, ott Orbán a keresztapa.
2021. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5/Kérem. A Wehrmachtban egykoron le lehetett mondani,abban a diktatúrában is. Az egy ilyen rendszer volt.Több német tábornok is élt ezzel,és a Führer nem is nagyon tudott mit csinálni ezzel.

A legjobb példa az egykori tábornagy von Rundstedt esete,aki miután lemondott,és többé már nem vállalt szerepet a német hadsereg irányításában.

Igaz, Ő nem volt meggyőződéses náci.

2021. jan. 12. 20:50
 7/15 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Palkovics idézte


"Voltam én már pitbull, Orbán tematikus hóhéra és ügyeletes rosszfiú is a sajtóban, de továbbra sem vagyok sértődős típus – mondta a Világgazdaságnak Palkovics László innovációs és technológiai miniszter, amikor egy korábban egyeztetett időpontban készített interjú során szó esett a lemondásával kapcsolatos álhírekről is."


Egy másik kérdésből másoltam.

2021. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
gyuri lemondott, de Orbán nem fog. Más a két ember de egyiket se szeretjük. Mindegy ,az életet nélkülük is élni kell. sajnálom ha csak vele kelltek és feküdtök. Nem fog helyettetek elmenni dolgozni sajnos
2021. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én is sajnálom,hogy vannak akik ilyen emberrel együtt tudnak dolgozni.

Rémálom.

2021. jan. 12. 21:05
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Ez is bizonyítja hogy Orbánt nem csak a hívei tisztelik istenként, de ő is azt képzeli magáról. Mondjuk az is tény hogy ebben az országban úgy is érezheti magát, mivel semmiért nincsen elszámoltatva.
2021. jan. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!