Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Korlátozás párti vagy, Vagy...

Korlátozás párti vagy, Vagy pedig eltörölnéd az összes korlátozást?

Figyelt kérdés
2021. jan. 12. 21:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%

ez oké 9es és logikus is,de mo n nem lehet megcsinálni,mert európában egyedülálló módon nálunk nincsen semmilyen támogatás erre,mint mondjuk a hollandoknál,hogy maradj otthon,itt van addig 600ezer havonta.


nálunk megszűnik a munkahelyed a vírus miatt,old meg.

a fizetések lementek a béka se gge alá.

a vállalkozóknak annyi a válasz a bezárásokra,hogy old meg,fizess vagy add vissza a vállalkozóid.

semmilyen segítség és megoldás nincs.

ilyen feltételekkel nem lehet megcsinálni.

főleg,hogy a 1.9 millió minimálbérből élő dolgozó van,abból nem igen van tartalék,hogy átvészeljenek mondjuk 1 hónapot otthon,a munkahelyről kirúgva,kisemmizve,vagy csődbe menve.

2021. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
Miért húzzátok le a 11-est?
2021. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%
Mivel már nyomtatják a plakátokat február 16ra, hogy "legyőztük a koronavírust - fidesz", illetve, ahogy fennebb is írják, hogy vannak egyenlők és egyenlőbbek, azaz meg akarja magyarázni valaki, hogy a versenysport fontosabb, mint a normális élet, éttermestől, szexestől, így én beszüntetném ezeket a látszatintézkedéseket.
2021. jan. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
55%

#13

"Már nyomtatják a plakátokat"

Bakker, tényleg??


:)

2021. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
69%
Eskü, igen. Nyomdában dolgozó ismerőstől hallottam.
2021. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
De jó
2021. jan. 13. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Béla211 ***** válasza:
19%

Én sem lazitanák. Sőt szigorúbb intézkedéseket tettem volna. Persze miden élet számít a fa.. Szt. Ha így lenne szeptemberben már lezártak volna mindent és akinek megszünt a munkahelye alap fizetést adtak volna. Ezt ügye most sem teszik. Így nem csodálom, hogy sokan törölnék a mostani intézkedéseket.

Csak ha a családjuk közül meg közeli barátaik között meghaltak volna lehet más kép gondolgodnának. De amúgy értem, hogy közben meg megkéne valamiből élni. Ez nagyon nagy hibája a kormánynak, hogy sorsára hagyja az embereket.

2021. jan. 13. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mi lesz február 16-án?
2021. jan. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
"Mi lesz február 16-án?" - lejár a kovid szerődése :D
2021. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Lejár a kovid szerződése.


LOL

2021. jan. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!