Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Korlátozás párti vagy, Vagy...

Korlátozás párti vagy, Vagy pedig eltörölnéd az összes korlátozást?

Figyelt kérdés
2021. jan. 12. 21:30
1 2
 1/20 KárpátokGéniusza ***** válasza:
10%
Én Fidesz párti
2021. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Én eltörölném az összeset
2021. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%

Sebességkorlátozásra gondolsz?

Valóban, a 30-as táblák idegesítenek, azokat eltörölném.

2021. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
egyszer eltörölném mindet, nem az én világom , az amit lemüvelnek a hatatlomért na az meg főleg nem jön be
2021. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%
Eltörölném mindet, mondjuk annyira nem érint, mert szerencsére versenysportoló vagyok, és van saját cégem is, így azért elég kevés korlátozás vonatkozik rám.
2021. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Törölném.
2021. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%
Aha hatos, akkor ezek szerint tényleg kamu az egész vírus, ha valaki is megteheti, hogy helyzete szerint lazán vegye...
2021. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
18%
Bocsánat, hetes voltam és az ötösnek címzem, nem a hatosnak.
2021. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%
Én vagyok a "fehér holló", azaz a talán legritkább vélemény: mert én ugyan utálom a kormányt minden szinten, ugyanakkor pont a korlátozások az egyedüli intézkedéseik amikkel egyetértek. Ugyanis inni, bulizni, utazni, étteremben zabálni, mozizni és szexelni nem létfontosság, ellenben rohadtul nem szeretném ha bárki a családomból meghalna vagy kórházba kerülne. Sőt, én szigorítanák pár hétre mindenki otthon marad akinek nem létfontosságú kimozdulnia, hogy eltűnjön a vírus.
2021. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

Hát kilences, okés de én pl. útközben nagyon szívesen vettem, hogy beülhetek egy menüre akárhová...


Így pedig egyensúlyozhatom, kanalazhatom az autóban... élmény.


Aki étteremben eszik, lehet ám úgy is enni, hogy szépen leülsz, cirka 20 perc alatt megkajálsz és mész tovább (ha ilyen a dolgod)


Engem a dolognak ez a része (is) bosszant egy kissé.

2021. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!