Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megjelent Magyarországon is...

Megjelent Magyarországon is ez az erősebben fertőző koronavírus, akkor most várhatóan hosszabítgatnak majd a korlátozgatásokon?

Figyelt kérdés
Úgyis kibírhatatlan ez a bezártság, de csak elérik, hogy az összes vendéglátós, idegenforgalmis, stb tönkremenjen a túlhypeolt vírus miatt.
2021. jan. 13. 12:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
11%

Onnan, hogy elvégeznek egy olyan tesztet, ami az vizsgálja. Nem a sima PCR mondja meg, hogy épp melyik mutánsával van dolgunk.

A PCR pedig nagy pontossággal megmondja, persze semmi nem száz százalékos, eddig se volt az.

Ha csöndben maradtál volna, ugyanolyan hülye maradtál volna, csak mi nem tudtunk volna a sötétségről a fejedben.

2021. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
16%
Milyen alapon, kreténkém? Talán kisgyerekekről készítek aktokat, annak ellenére, hogy a törvény ezt tiltja? Mert akkor mondhatnád, hogy ezen az alapon az vagyok.
2021. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
65%

#21 Bár nem velem beszélgetsz ,de a "nagy pontossággal" az ~ 60 % :DD

Ez melyik univerzumban nagy pontosság? Szinte ugyanilyen eséllyel olvassa ki a vajákos asszony a csontokból vagy a köpőcsészéből,hogy vírusos vagy-e :D

2021. jan. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
19%

[link]

Maradjunk inkább a kilencven % körüli pontosságnál, mert az az igaz!

Jólesett azért ezt így kiírni magadból?

2021. jan. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
A tanulmány mindenki által elolvasható és ellenőrizhető, és kereshetnek ugyanerről szóló más kutatásokat is. Közelítőleg ugyanarra az eredményre jutottak mind.
2021. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
34%
Majd jön a szupermutans Covid, utána a hipermutans Covid, utána az übermutáns Covid, utána a galaktikusan mutáns COVID. Hihetetlen, hogy ezt a sok maszlagot még ennyien beveszik, és képesek rettegni is.
2021. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
12%
Látom, neked nem kenyered a bizonyítékokra alapozott érvelés. Nem baj, végül is kell lennie hülyéknek is...
2021. jan. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
74%
Lassan kezd nekem is az az érzésem támadni hogy ez már nem véletlen. Az nyilvánvaló hogy van vírus meg hogy elég veszélyes, de ezek a hirtelen honnét honnét nem előtörő újabb mutánsok, amik egyre veszélyesebbek, miközben csomó olyan intézkedést hoznak (nem csak a vírussal kapcsolatban, de sok minden másban is, pl. közpénzek, adók stb.) amik minimum tüntetésért kiáltanak, annyira pofátlanok... Hát, szerintem mindenki döntse el maga. Én továbbra is tartom hogy ez a vírus se megevett denevérekből van, hanem petricsészéből.
2021. jan. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
54%

@28

Mutánsok mindig is voltak és lesznek,ilyen ez a fránya evolúció...

Nem tudom, hogy milyen intézkedésekre gondolsz, én nem találkoztam ilyennel. Persze, lehet, hogy a nemtom melyik kertvárosi kerület (ahol ritkán fordul elő az, hogy hárman lennének tíz négyzetméteren belül) polgármestere által meghozott döntés arról, hogy utcán mindenhol kell hordani a maszkot, hülyeség, de ennek inkább ahhoz van köze, hogy neki nem sok köze van az utca emberének problémáihoz.

A közpénzek ellopása pedig bocs, de hogy jön ide?

Már március óta tudjuk, hogy a vírus ismert evolúciója alapján nem lehetett mesterségesen létrehozn, tehát ez a konteó itt bukik.

[link]

2021. jan. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Majd lesz 10 masik varians is
2021. jan. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!