Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megjelent Magyarországon is...

Megjelent Magyarországon is ez az erősebben fertőző koronavírus, akkor most várhatóan hosszabítgatnak majd a korlátozgatásokon?

Figyelt kérdés
Úgyis kibírhatatlan ez a bezártság, de csak elérik, hogy az összes vendéglátós, idegenforgalmis, stb tönkremenjen a túlhypeolt vírus miatt.
2021. jan. 13. 12:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ma volt egy ilyen osztályfőnöki óránk, ahol ott volt az igazgató is és azt mondta, hogy hatalmas rá az esély, hogy februárban is maradnak a korlátozások.:( (iskolabezárás, vendéglátók bezárása, stb.)

18/F

2021. jan. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
49%

Thaiföldre valahogy nem jutott el ez a "világvírus", ott nincs maszk, nincs korlátozás, viszont van tömeg és élet. Hogy lehet ez?! 🙄


[link]


A MÉDIA a legfertőzőbb vírus, ami valaha volt. Több embert öl meg, mint bármi más.

2021. jan. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
62%
Van egy érzésem, hogy igen. Ameddig lehet, addig kitolják ezt az egészet, vagy még tovább. Mondjuk arra kíváncsi vagyok, hogy az emberek meddig hajlandóak lenyelni ezt az egész szart, hogy időről-időre ilyen mértékben korlátozva vannak, és hogy sokak munkáját elvágják, bár amilyen birka természetű az ember, akár évekig is.
2021. jan. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
15%
Nem ettől a mutánstól, hanem az átoltottság mértékétől fog ez függni. Ha azt szeretnéd, hogy mihamarabb feloldják a korlátozásokat, amikor lehetőséged lesz rá, oltasd be magadat. Addig meg tartsd be a szabályokat.
2021. jan. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de jó lenne már ezt az értelmetlen covid hisztit abbahagyni. Élhetetlenek lassan a mindennapok emiatt a jajdeveszélyes náthavírus miatt.
2021. jan. 13. 12:59
 6/31 A kérdező kommentje:
#4 betartom egy részét. De az utcán soha a büdös életben nem vagyok hajlandó maszkot hordani és mivel nem is pesti vagyok, ugyanúgy kimegyek éjszaka. Ráadásul igen, van hogy haverokkal bulizni megyünk házibuliba.
2021. jan. 13. 13:00
 7/31 anonim ***** válasza:
28%

Tudjuk, már leírtad ezt egy másik kérdésednél, ahogy azt is, hogy te még covidosan is mászkáltál mindenfelé.

Nem emiatt hosszabbítanak a korlátozásokon, attól, hogy virulensebb lesz egy mutációja pár százalékkal, nem fognak nagyon megváltozni a dolgok(ha már bejutott, azért jobb megelőzni, hogy idejöjjön).

Mivel nem lesz megfelelő átoltottság februárra SEM, teljesen biztos, hogy lesz hosszabbítás, a kérdés az, hogy mit hosszabbítanak? Mert oké, nem lesz még nyájimmunitás, de javulhat úgy a helyzet, hogy pl. az iskolák kinyissanak.

2021. jan. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
37%
#6 akkor bizony elég nagy gyökér vagy, miközben az élet császárának tartod magad. Igazi magyaros mentalitás, "nehogy már más mondja meg mit csináljak, majd azt én jobban tudom".
2021. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
28%

Mondjuk az utcán való maszkhordásnak tényleg semmi értelme akkor, ha nincsenek körülötted emberek, de nyilván ezt nem is várja el tőled

a bírságra vadászó rendőrökön kívül senki. Persze a Blaha Lujza is kültérnek számít, ott pedig a törvény előtt is hordták a normálisabbak. A 8 utáni kijárási korlátozás nem betartása pedig szintén nem baj, ha elmész futni, és később érsz haza, csak ugye te nem futni mész, hanem házibuliba. Azt vágod, hogy többek között a te házibulizásodnak köszönhető, hogy így terjedt ez a sz*r, és ennyien meghaltak? Nem érzed magad úgy, mint egy gyilkos? Nem zavar, hogy nyafogsz a korlátozások miatt, de pont a te fajtád miatt nem lehet még feloldani őket?

2021. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
86%
Vagy a vírusba döglünk bele, vagy a bezartság miatti depresszióba. Akkor én inkább bicajozok a friss levegőn, természetesen maszk nélkül. Úgyis gyorsabb vagyok, mint a vírus. Akinek nincs egy csepp humorérzéke se, nyugodtan pontozzon le.
2021. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!