Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Ellenzéki összefogás nekem...

Az Ellenzéki összefogás nekem egy mozgalomnak tűnik, ahol különböző nézetű emberek szövetkezetek a közös cél miatt. Ez így marad, vagy egy igazi párt lesz belőlük?

Figyelt kérdés
Úgy értem, megszűnnek-e külön Momentumnak, MSZP-nek stb. lenni, és létrehoznak-e egy igazi pártot, ahol mindenki egy véleményen van a dolgokban?
2021. jan. 14. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Koalíció a megfelelő kifejezés.

Mint a Fidesz+ az évek során sok mindenki.

2021. jan. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ki az a sokmindenki? A Fidesz a KDNP-vel lépett koalícióra csak, nem?
2021. jan. 14. 14:51
 3/10 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Nem. Volt pl. az MDF-fel és a Kisgazdákkal is koalícióban. Még 98-ban.
2021. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Itt igazából az a legnagyobb baj, hogy ez a közös cél a kormány megbuktatása, nem az, ami elvileg utána jön. Ha véletlenül nyernek, akkor majd csak állnak pislogva, hogy most mi a f***sz legyen, mert erre ők se készültek.


Mintha terveznél egy nyaralást, de a legnagyobb célod a buszjegy megvétele, és mikor a kezedben van, akkor jössz rá, hogy nem is tudod, mikor, hová megy az a busz.

2021. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%

4-es:

"Ha véletlenül nyernek,.."


Neked inkább az a problémád, hogy nem véletlenül fognak nyerni.

De nem ám!

2021. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem nincs kristálygömböm, hogy ilyesmiről kijelentő mód, jövő időben beszéljek. De a szélsőbaloldaltól talán ez se áll távol. Esetleg vegyetek valami illatgyertyát, ami segít. Állítólag növeli a szavazatok számát...
2021. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

Még SZDSZ-es közös jelöltek is voltak.


#4 Eddig milyen moziban ültél? Mégha így is lenne (nincs így) akkor se lehetne vele semmi problémád, tekintve, hogy a Fidesz már 10 éve nem mutat fel semmilyen programot. (a "harcolunk Sorossal" nem program)

2021. jan. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

1# valóban a koalíció a helyes kifejezés, csak a moslék maradt le az elejéről 🤔🤔

De miért is? Hát azért, mert itt totálisan más értékrendű pártok fognak össze, értékeiket, elveiket feladva CSAK és kizárólag a hatalomért. Nem azért, mert valami jót/ jobbat akarnak csinálni... milyen kormányprogram lenne egy posztkommunista, egy álnemzeti néppártosodó, egy áldemokrata, egy neoliberális pártokból álló katyvaszban?? Semmilyen. Nincsen közös nevező. Emiatt persze egy " párt" sem lesz belőlük soha. Sőt, az igazi arcukat akkor fogják megmutatni, amikor elbuknak. Szólok, hogy én szóltam. Onnantól kezdve ők lesznek egymás legnagyobb ellenségei.

2021. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%

8-as!

Kell attól nemesebb és összetartóbb cél, hogy ezeket a harács-huszárokat menesszék?

2021. jan. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
#9: Azért nem árt, ha az azt követő 4 évben nem döglünk meg.
2021. jan. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!