Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Mi Hazánk...

Mi a véleményetek a Mi Hazánk Mozgalom elképzelésiről?

Figyelt kérdés
Pl gazdaság átalakítása,kilépés az únióból,közbiztonság javítása,börtönélet szigorítása,halálbüntetés...
2021. jan. 15. 09:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve hogy az ide települő multik egy csomó adókedvezményt kapnak, félig meddig igaz is lehetne az amit írsz. Viszont azt ügyesen kihagytad a számításból, hogy ezek a cégek több százezer magyar embernek adnak munkát, és általában jobban fizetnek mint a cigánykodó magyar döbrögi vállalkozók. Azt a fizetést pedig általában Magyarországon költi el az ember, abból SZJA lesz, meg ÁFA meg miegymás, ez mind az állam bevétele. Azt mivel pótolnák ha hirtelen a nyugati multik eltűnnének? Az hogy bohóc lacinak milyen hagymázas elképzelései vannak, meg mi az ami reálisan megvalósítható dolog, két külön fogalom.
2021. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
56%
Én egyetértek velük. Sok dologban hasonlít a fideszre, de a Mi hazánk mer olyat tenni, amit a fidesz nem. A halálbüntetéssel nem értek egyet. Midnen mással igen. Szerintem a liberális eszméket kikéne már takarítani a modern világból.
2021. jan. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
73%

"a liberális eszméket kikéne már takarítani a modern világból."


Az megvan, hogy a liberális eszmék miatt létezik egyáltalán a modern világ ahogy ismered?

2021. jan. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
33%
#24 igen de a liberalis felszabadítói eszmék idejét multak. Kiket akarnak felszabadítani a melegeket ??? Arról nem is beszélve hogy a biblia féreértelmezése az hogy a nő nem egyenlő a férfival.
2021. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

@15:52


Ha az általad preferált eszméket vallaná a világ, akkor még valahol a sötét középkorban volnánk.

2021. jan. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

#25

Tehát akkor te a nőt alsóbbrendű légynek tartod?

2021. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
lénynek*
2021. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
75%

#26


Nem érted amit írok. Írtam hogy régen a liberalizmus jó volt mert egy elnyomó rendszerből szabadított fel, ma már ez nem kell, mert csak erkölcsöket rombol.


#27 Írtam hogy a bibliában a nő és a férfi egyenlő.


Itt mindenkinek baj van az értelmező képességével ?

2021. jan. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!