Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek mi a véleményetek...

Sulek Péter kérdése:

Fideszesek mi a véleményetek a korrupcióról ?

Figyelt kérdés
A Baloldal állandóan,ezzel támadja Orbán Viktort.ti hogy látjátok van benne igazság ?

2021. jan. 15. 10:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
A korrupciónak sok formája van. Egy biztos: én egyiket sem követem el.
2021. jan. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%
Nem érdekel. Tudom, hogy van vaj a fülük mögött, de mindegyiknek volt és lesz. Az érdekel, hogy milyen életszínvonalon tudok élni, ez pedig a Fidesznek is köszönhetően határozottan kielégítő. Az érdekel, hogy mennyit fejlődik a város, ahol élek, ez pedig 2010 óta, mióta a Fidesz hatalmon van és fideszes polgármesterünk van, minden itt élő elképzelését felülmúlja. Nekem tökéletes a Fidesz, nem hiszem, hogy bárki jobban csinálná, esetleg lehetnének szigorúbbak a törvények, ami a közbiztonságos-erőszakos bűncselekményeket illeti, de majd biztosan változik az is.
2021. jan. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%

Az a véleményem, hogy még nem volt egy párt, koalíció sem, aki ne élt volna vissza ilyen szempontból a hatalommal, se országos szinten, se helyi szinten.

Én magam soha nem vettem ilyenben részt. Persze nem is vagyok olyan magas pozícióban. De alsóbb szinteken is meg vannak ennek a kisebb formátumú változatai. De én nem élek vele.

2021. jan. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
A Fideszt felépítő téglák között a korrupció a habarcs.
2021. jan. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
17%
Engem nem érdekel, a fizetés a lényeg, az meg tökéletes
2021. jan. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%

2007-ig meglehetősen "tűzközelben" dolgoztam. Sokmindent láttam, hogy mik történtek a mindkét oldali kormányzások alatt. (Ezekről nem nyilatkozhatok, max. amit a médiákban is megjelentek.)

Mindenesetre soha többé baloldali kormányra nem szavazok, azzal együtt, hogy láttam a jobboldali kormányok hibáit is. Akár az MDF-ét, akár a korábbi Fidesz-kormányzatét.


Amit most látok: kertvárosi utcánkban az utóbbi néhány évben több új ház épült/épül, mint az elmúlt 30-40 évben.

2021. jan. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%
Határon túli fidesz szavazó magyarok vagyok. Magyarországon élő ismerősök elégedettek, nekem meg az a fontos, hogy ne a kommunista gyurcsány legyen meg ne is a csicskái, mert az gyűlöl minden magyart, de főleg a határon túli magyarokat gyűlöli nagyon. És antiszemita az ellenzék, nekem nagyapám zsidó volt.
2021. jan. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
A korrupció a fejlődés záloga. :) Hungarikum. xd
2021. jan. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
Az hogy a határon túli csőcselék krumpliért meg száraztésztáért szavaz a Fideszre kb olyan, mintha Magyarországon élő magyarként mi átjárnánk Ukrajnába, Romániába meg Szerbiába valami magyargyűlölő ottani politikusra leszavazni...
2021. jan. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%

9-es nem eszem krumplit, mert egészségesen étkezem. Nem mintha ügyvéd és orvos gyerekeként szükségem lenne ilyesmire :) magam is jó szakmán tanulok. Akárhogy erőlködtök, itt kint mindenki tudja mi a dörgés és egyre többen megyünk szavazni a Fideszre

Te meg rágd a krumplidat, ha dolgozni büdös neked

2021. jan. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!