Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy a fideszeseket is...

Most hogy a fideszeseket is zavarnak olyan dolgok, mint pl.4 év alatt 200 milliós kiadás. Azt jelenti, hogy kritikusabbak lesznek a fideszes korrupcióra is?

Figyelt kérdés

Pl. mi a véleményetek arról, hogy a 8. kerületben évente 300 milliót költött az önkormányzat PR-ra?


Vagy hogy Tarlósnak és helyetteseinek összesen 37 tanácsadójuk volt, akik szintúgy felemésztettek kb. 300 milliót évente?


Eljött az ideje annak, hogy ezeket is megvitassuk?



2019. dec. 2. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, eljött az ideje.
2019. dec. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Én mindíg is kritikus voltam minden oldalon a korrupcióra. 9 év alatt egyetlen ügyet sem olvastam sem a 888-on, sem pedig az origón, de még a Pesti srácokén sem!
2019. dec. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy is. Ha ők lopnak, azzal semmi baj nincs. De ha az ellenzék. :D
2019. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Már bocsi, de ti eddig azzal jöttetek hogy le kel váltani Tarlósékat megafideszt, hogy az új emberek ne csinálják.

Akkor hagy említsük már meg hogyha az "új" emberek pont azok lesznek akik régebben már bizonyították hogy lopnak, csalnak és korruptak, meg nem értenek semmihez. Vagy ha az új emberek nem csak ugyanazt csinálják mint az előző vezetés amit leváltottak, hanem rátesznek még pár kanállal!

2019. dec. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
Igen, azok lesznek. Egyébként a kecskeellenzéket nem azért választották meg, hogy a lopósfideszt lecserélje olyanra, aki nem lopikázik?
2019. dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!