Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi volt a gond Gyurcsány...

Mi volt a gond Gyurcsány Ferenccel miniszterelnökként?

Figyelt kérdés

Most vagyok 17 éves de jövőre már szavazhatok és a DK-ra teszem a voksom , Gyurcsány Ferenc nyit a fiatalok felé, jó fej , kedves mi a fenéért szídják a fideszesek?


Szüleim is DK-sok és azt mondják sokkal jobb volt az élet 2010 előtt , azóta hiába mondják, hogy jobb az élet de ez nem igaz.


2021. jan. 16. 09:02
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
0%
Semmi gond nem volt Gyurcsánnyal. Ha lopásról van szó, fideszesként inkább hallgatnék.
2021. jan. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 crudy ***** válasza:
79%
Igaz, hogy nem kor függvénye a tájékozottság, de te azt írtad az egyik válaszodban, hogy szüleid, akik DK-ra szavaznak elmesélték... Hát ez minden csak nem hiteles forrás, aztán itt kérdezel gyakorikérdéseken ami megint messze van a hiteles forrástól egy olyan témában amiről annyi mindent találsz a neten h jajj. Meg aztán nagyon sok 17 éves és fiatal van így vele, hogy adjunk neki négy évet aztán meglássuk. Hát, adtunk, baj lett belőle. Gyurcsánynak semmi munkája nem volt a szar eltakaritásában, az Bajnai volt. Adtunk négy évet Orbánnak is és hopp, már 12. évnél járunk és nem tudjuk eltakarítani onnan részben az impontens ellenzék részben a saját bebetonozása miatt. Ezekért nem is értek egyet a 18 éves választási joggal, ma egy 18 évest minden érdekel csak a politika nem, könnyen befojásolható és meggondolatlan. Én is az voltam
2021. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
1%

32

Nem a fiatalok a könnyen befolyásolhatók, hanem azok akik 1 zsák krumpliért eladják a szavazatukat. Több 100ezer ilyen ember van, ezért ül orbán még a nyakunkon.

2021. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 crudy ***** válasza:
85%
Hát persze, egy 23-28 éves fiatal pesti már érti mivan. Amikor egyetemre jártam Győrbe viszont az tünt fel, hogy mindenki baszik rá a politikára. Azt sem tudták ki a polgármester győrbe. Ha szavazni kellett apu anyu megmondta kire kell x-et húzni oszt jóvan az úgy.
2021. jan. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
0%

Az hogy csak töredékét lopta mint a fideszesek, ráadásul még be is vallotta, és a jogállamiságot sem pusztította el. Ez felháborító volt minden szinten. Még szerencse hogy Orbán jött utána és megmutatta hogyan kell ezt csinálni.

Gyurcsányt a nokiás dobozárt keresztre feszítették majdnem, Orbán fia meg annak a többszöröséért végzett közpénzen katonai akadémiát, a veje annak a 15-szörse támogatást kapta multimilliárdosként (úgy hogy sokan meg éhen halnak a válság alatt), és ez csak a 2021 elmúlt pár napjában történt hír. Ami megmutatja, hogy Orbán két hét alatt több kárt csinál mint Gyurcsány a komplett ciklusa alatt.

Valószínű Gyurcsány tevékenysége kevés volt a magyaroknak, ők a keményvonalas népnyúzókat szeretik, nem az ilyen teszetosza kispályásokat. Nekik kivéreztetés kell, masszív korrupció és 0-24 hazugság, nem ám ilyen elejtett félmondatok meg ide-oda csúsztatott milliók. Gyurcsány full amatőr volt.

2021. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
8%

35

Minden szavad igaz!

2021. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
27%
#35 de aztán kiderült, hogy nem is létezett soha nokiás doboz, az csak a fidesz kampányfogása volt.
2021. jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
100%

1. El*úrta

2. Hazudott reggel, délben és este

2021. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
16%
Én 24 vagyok és emlékszem 11-12 éves lehettem amikor ment a balhé arról hogy bevallja hogy hazudott egy felvételen, aztán lemondott és Bajnai Gordon lett az elnök. De azóta igyekszik, úgyhogy ha úgy érzed hogy ő a megfelelő nyugodtan szavazd meg.
2021. jan. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
31%
Veszprémi vagy, igaz-e?
2021. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!