Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért pont az idősekn...

A Fidesz miért pont az időseknek akarja beadni a bevizsgálatlan, EU-ban nem engedélyezett kínai vakcinát, amikor alapból nem is adható 60 év felett, és a cég vezetői is lemondtak?

Figyelt kérdés
Így akarnak eltenni minket láb alól? Vagy csak a mutyi járulékos vesztesége vagyunk?

2021. jan. 16. 11:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
25%
Ja még annyit, hogy egyelőre a kínai vakcina a legjobban tesztelt (ezzel oltottak be messze a legtöbb embert eddig), és nincs vele probléma. Nagy eséllyel ez lesz tömeges oltásra alkalmas, nem pedig a pfizer pl., akik képtelenek teljesíteni a vállalt megrendelések leszállítását (előtte persze telehazudozták a világot).
2021. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
70%
orbánnak kéne bepumpálni vagy 1000 adagot ebbűla kiníi szarból...
2021. jan. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
30%

9/12:"Hadd hulljanak!,,,"

Te szüleid még élnek!Kívánom minél előbb éld át , hogy Te v akár a szüleid is elkapják, és ...


Én már át éltem, nagyon másképpen gondolkodom.

Imádkozz!!!

2021. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy tudsz egy olyan vakcinát mutatni, amelynek nyilvános a dokumentációja?" Nem engem kérdeztél, de mutatok:

Pfizer:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Nem fogok helyetted keresgélni. Mint leírtad te se tudtaf, hogy nyilvános-e, tehát arra is lusta voltál, hogy utánanézz.

2021. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
65%
#14. Pardon, igazad van. Amire reagáltam, az nyilvánvalóan a sajtóhírekben felmerült megállapítás volt, amire arra kívánt rávilágítani, hogy a kínai vakcina azért problémás, mert a phase 3 test documentationt még nem publikálták. Amikor a választ írtam, erre szerettem volna reagálni, de nem fejtettem ki (ez az én hibám). Ami viszont tény, hogy ezt a dokumentációt, amit még senki nem publikálta, de a magyar újságírók mintha csak a kínaitól várnák ezt el, csak velük szemben említik meg, mint problémát.
2021. jan. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
93%

15. nem igaz. Hiába írod le többször is, attól nem lesz igaz. Nem engedélyezték volna a vakcinákat ha nem állt volna minden dokumentáció a hatóságok rendelkezésére. Mint a másik kérdésnél is linkeltem:

[link]

"FDA report reveals phase 3 clinical trial data for the Pfizer and BioNTech COVID-19 vaccine candidate".

Szóval elég lesz a kínai vakcina reklámozásából.

2021. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom, hogy az orosz vakcinából minek cirkuszolni, az oroszok se hülyék, a 1990 elött születtetek közül mindenki orosz vakcinákkal lett beoltava...
2021. jan. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
54%
17. igen, tudjuk mit mond a propaganda, nem kell terjeszteni. Az a gond az összehasonlítással, hogy 1) akkor nem volt más Magyaro-on 2) most van választási lehetőség és tudja mindenki, hogy a nyugati vakcinák hatásossabbak 3) az oroszok titkolóznak, nem hajlandóak a dokumentációt nyilvánosságra hozni, de még az engedélyező hatóságoknak se odaadni 3) az orosz vakcina nem engedélyezett az EU-ban pont a korábban leírtak miatt 4) a nyugati vakcinák dokumentációja publikus 5) a nyugati vakcinákat már engedélyezték az USAban, UK-ben, EU-ban
2021. jan. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
77%

valószínűleg spórolásból.

a gyengébb hatásfokú kínait elképzelhető,hogy jóval olcsóbban tudják beszerezni,az meg jó lesz az időseknek is orbán szerint.

legalábbis ez jön le ebből.

meg ugye azzal nem lehet külföldre se utazni,a mo i nélkülözésben,filléreskedésben élő nyugdíjas többség meg ilyesmit eleve nem tud tervezni.

2021. jan. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
26%

" és tudja mindenki, hogy a nyugati vakcinák hatásossabbak " Azért állították le az idösek covid oltását a hatásos nyugati covid vakcinával a norvégok, mert tömegével hunytak el utánna az idösek a hatékony nyugati vakcinátol.

Forrás: [link]

2021. jan. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!